2726
عنوان

شیاف پروژسترونم فقط پنجاه دقیقه دراز کشیدم به صورت واژینال

| مشاهده متن کامل بحث + 23014 بازدید | 35 پست
احه بعضیا میگن واژینال جذبش بهتره نمیدونم والا دیگه گیج شدم هی یبار رکتال گزاشتم یبار واژینال

من ازخفته ۲۰بارداری تاالان ک ۳۵هفتم رکتال میرارم عالیم جواب داده

وخدایی که بشدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هم رکتال میشه گذاشت هم واژینال,ولی دکترها میگن واژینال بهتره چپن دهانه ذحم را سفت میکنه

ففط نگران جذبش بودم ک همش می اومد بیرون تو نتم موشته بیشتر از سه سانت داخل نبرید

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
من ازخفته ۲۰بارداری تاالان ک ۳۵هفتم رکتال میرارم عالیم جواب داده

خدا نی نی تو حفظ کنه برات عزیزم خواهش میکنم برام دعا کن منم مادرشم واقعا حال روحیم خوب نیست

درمانده شدم

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728
خدا نی نی تو حفظ کنه برات عزیزم خواهش میکنم برام دعا کن منم مادرشم واقعا حال روحیم خوب نیست درمانده ...

اگ قایل باشم حتماچرامادرنشی اینروزادیگ نشدنداریم ورزش کن پیاده روی بروشادباش انرژی مثبت باش داروهاتم استفاده کن حتمامیشه 

وخدایی که بشدت کافیست