2726
عنوان

تولدم نی نی سایتیم مبارک😍😆🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 51 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مهشید جون پیام دادم جواب ندادی اصلا باهات قهرم😥

سلام عزیزم

چراخوشگلم؟؟

چن روزی نشدسربزنم

😙😙

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2728

سلام مهشید جان

خوبی؟  

من خیلی دوس دارم داستان زندگیتون بخونم ولی تاپیکش حذف شده میشه به نی نی یار بگی برگردونه؟ اخه خودم که گفتم گفت خود کاربر باید درخواست بده

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
سلام مهشید جان خوبی؟     من خیلی دوس دارم داستان زندگیتون بخونم ولی تاپیکش حذف شده میشه ...

سلام عزیزم😙ممنون ازلطفی که داری

راستش تاپیک داستانم خیلی اعصاب خوردکن شد ویادآوریش سخته

ان شالله داستانم رابدون قضاوتها وپیشنهادات آنچنانی، میذارم سرفرصت دوباره گلم

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤