2726
عنوان

توضیح درباره ی امضام که برای خیلی ها سوال بود

| مشاهده متن کامل بحث + 1765 بازدید | 42 پست
چه جالب شاید منم با یه بخش اعظم  از حرفات هم درد باشم ولی درد من عمیق تره  اینکه من رفاه ...

چه جالب

تو هم برا خودت یه غار تنهایی جور کن پس

این غار تنهایی برا من خیلی ضروریه تو زندگی چون برا من خیلی سخته باکسی دوست شم هر چند کسی هم زیاد رغبت نمیکنه باهام دوست شه نمیدونم چرا شاید درک نمیکنن شرایط روحیمو رو به نظرشون یه دختر لوسم که قدر زندگیمو نمیدونم

من بچه ندارم...درواقع اصلا حس لازم برا مادری رو ندارم...میترسم بچم رو خوب بزرگ نکنم میترسم خوشحال نباشه، مثل من

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
چه جالب تو هم برا خودت یه غار تنهایی جور کن پس این غار تنهایی برا من خیلی ضروریه تو زندگی چون برا ...

منم اصلا دوستی ندارم 

با آدما گرم میگیرم ولی همیشه یه گاردی دارم دورو برم کسی رو راه نمیدم به حریم خصوصی 

بچه جریان زندکی رو عوض میکنه 

الان تمام قدرتم اینه که به قول شما یه دختر شاد تربیت کنم 

تا یه دختر معدل بیست و مودب و...

نه که خوب نباشه اینا ولی شادیش برام اولویت داره

تو میای و همه دردامون دوا میشه..........

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم اصلا دوستی ندارم  با آدما گرم میگیرم ولی همیشه یه گاردی دارم دورو برم کسی رو راه نمیدم به ...

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"

روایت آشنایی بود.

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
2728

درکت میکنم

کمالگرایی بسیار بده و همیشه تو لحظه آخرِ رسیدن به موفقیت؛ همون حس کمالگرایی جلوی منو گرفته .....

از ترس اینکه بهترین نباشم ، خیلی کارها رو به سرانجام نرسوندم

پیشنهاد میکنم قبل از ازدواج یه دوره روانکاوی بری، چون این حس تو زندگی مشترک هم دست از سرت برنمیداره و اونوقت اذیت میشی

خواهرانه میگم

چون تجربه دارم

درکت میکنم کمالگرایی بسیار بده و همیشه تو لحظه آخرِ رسیدن به موفقیت؛ همون حس کمالگرایی جلوی منو گرف ...

ممنون عزیزم ولی خیلی وقته ازدواج کردم تقریبا تو 20 سالگی یعنی 8 ساله

شانس آوردم یه مرد کامل و فهمیده اومد تو زندگیم وگرنه تو اونم به مشکل بر میخوردم

چ شبیه منی منم دقیقن مثل شما هستم انگاری کمال گرایی تو وجودت رعشه میکشه من بخاطر همین ترین ها الان خیلی وقته دور همه چیو خط کشیدم و شدم ی دختر تنها چون به ترین هام نرسیدم خوشبحالت ک رسیدی منکه بیشتر توی خودم فرو رفتم

چ شبیه منی منم دقیقن مثل شما هستم انگاری کمال گرایی تو وجودت رعشه میکشه من بخاطر همین ترین ها الان خ ...

منم نرسیدم

فوق لیسانس گرفتم ولی نه از شریف

نقاشم ولی نه معروف

نوازندم تو یه گروه ولی نه گروه معروف

میبینی منم با اون همه تلاش و محروم کردن خودم از لذت بردن از زندگی و تنها موندن باز به ترین شدن نرسیدم 

منم نرسیدم فوق لیسانس گرفتم ولی نه از شریف نقاشم ولی نه معروف نوازندم تو یه گروه ولی نه گروه معرو ...

عزیزم کاملن درکت میکنم باید یاد بگیریم ک با این مسئله کنار بیایم و از زندگیمون لذت ببریم زندگی خ قشنگتر از اونیه ک فکرشو میکنیم

به دنياي ما معموليا خوش اومدي دختر😎

یا کنج قفس یامرگ این بخت کبوترهاست..دنیا پل باریکی بین بد و بدترهاست..ای بر پدرت دنیا آن باغ جوانم کو؟..دریاچه ی آرامم؟..کوه هیجانم کو؟

من یه ترین واقعی بودم توی هر کاری بهترین بودم تیزهوشان بودم از نظر ورزشی هر ورزشی و عالی بودم هم شعر میگفتم چاپ میشد تو سروش کودکان هم نقاشی تو منطقه تو مسابقات برنده میشدم الانا دیگه یادم نمیاد... روابطم با دخترا نه اما تو روابط با جنس مخالفم عالی بودم خیلی عالی اما از نظر مالی اصلا خوب نبودیم بسیار سطح پایین بودیم از نظر هیکل هم واقعا ترین بودم من فکر میکردم هیچ چیزی نمیتونه مانع من بشه تو کل دنیا من همیشه برای همه چیز یه راه حلی داشتم اما همین ترین بودنم کار دستم داد و بدبختم کرد خلاصه هیچکس به اندازه من با بدبخت بودن کنار نیومده تو از نقش بازی کردن خسته شدی در حالیکه بعضیا حاضرن حتی نقش یک ترینو برا یه لحظه بازی کنن تازه ما تو فامیلی هستیم همه آدم حسابی ان به معنای واقعی کلمه تو تلویزیون تو ماهواره  تو پزشکی تو دولت تو همه جای دنیا همه جا هستن اگه کاره ای نشم که نشدم کلا آدم حسابت نمیکنن فامیلی معروف یدک میکشم اما همه چیو از دست دادم هیچ کسی ام نشدم...هیچکسم آدم حسابمون نمیکنه...من یه هیچکسم که بهم بهترینو دادن بعد ازم گرفتن تو نمیدونی غمگینی چیه...غمگینی یعنی دوپامین اون ترین بودن بهت‌تزریق بشه بعد مجبورت کنن ترکش کنی...

یک صلوات برای رسیدن به خواستم میفرستی,الهی هر کی فرستاد خدا خواسته اشو بر آورده کنه...حساب کاربری مشترک.
شرمنده مجبور شدم یه توضیح جامع بدم نخواستم تکه تکه بنویسم

هیچکس نمیتونه درک کنه وقتی اونجایی که هستی ی پله بیای پایین منم ی بچه زرنگ و درسخون محبوب بین همه بودم و کلا تو زندگی وقتی افت میکنی کسی دردشون حس نمیکنه  چون میگن وضعت معمولیه  وای خدا امید وارم هیچ آدم خوبی که جایگاه بالایی داشته سقوط نکنه    واقعا پيامبر راس میگه عزت مندی که خوار شده رو درک کنید نه تحقیر   

مرگ بر حقوق بی بشر🇵🇸🇵🇸🇵🇸