2726
سلام .بچه تون املاش خوبه.من درگیر املای پسرم هستم .خوندنش بد نیست .ولی املاش اصلا خوب نیست همش حرف ج ...

بد نیست  برای املا   صدا کشی باهاش کار کن 

برای قرعه کشی ام به اسمم در بیاد ی صلوات مهمونم کنین  شماره ۴۷   
سلام .بچه تون املاش خوبه.من درگیر املای پسرم هستم .خوندنش بد نیست .ولی املاش اصلا خوب نیست همش حرف ج ...

درس پسرت کجاست . پسر من ای 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
صداکشی کار میکنم ولی اصلا درست نمیشه

من با این روش  بهش یاد دادم . اول میگم بخش کن . بعد دایم جدول دوستی باهاش کار میکنم  همشو  حفظم هست  تو خونه سوال میکنم ن با آ  میگه نا . اینا رو بدونه خیلی خوبه . میتونی رو برگه  نشانه ها رو  بنویسی  بعد مثلا بگو آداب بیا نشانه ها رو کنار هم بزار . کلا بیشتر با بازی بچه ها علاقه دارن .  من بچم  تخته  دوست داره رو تخته  با چن تا ماژیک   تمرین میکنم 

من با این روش  بهش یاد دادم . اول میگم بخش کن . بعد دایم جدول دوستی باهاش کار میکنم  ...

جدول دوستی رو کامل حفظه .با کارت نشانه و ترکیبات جدول دوستی رو درست کردم .با کارت کلمه ها رو درست میکنه ولی برا نوشتن حرف جا میذاره .مثلا دبستان ب رو نمیذاره .آبادان با رو نمیذاره.نشانه جدید ک درس میدن جدول دوستی رو خودش مینویسه .نشانه ها رو هم درست درست میگه فقط گاهی اوقات د و   ر   را قاطی میکنه

جدول دوستی رو کامل حفظه .با کارت نشانه و ترکیبات جدول دوستی رو درست کردم .با کارت کلمه ها رو درست می ...

عزیزم خوبه دیگه زیاد سخت نگیر .  شما تلفات خیلی باید خوب و  شمرده باشه  . به بچه ات بگو تلفن کن و بنویس  .   نگران نباش کم کم راه میفته  . 

عزیزم خوبه دیگه زیاد سخت نگیر .  شما تلفات خیلی باید خوب و  شمرده باشه  . به بچه ات ب ...

امیدوارم درست بشه .کلا از نوشتن خوشش نمیاد .همش میگه من فقط خوندن رو دوست دارم .ممنون عزیزم بابت راهنمایی .

امیدوارم درست بشه .کلا از نوشتن خوشش نمیاد .همش میگه من فقط خوندن رو دوست دارم .ممنون عزیزم بابت راه ...

خواهش عزیزم بچه های الن اکثرا همینن  دوس ندارن . بیشتر دنبال بازی هستن