2726
عنوان

👩 راهکارای برای پرشدن صورت😋

| مشاهده متن کامل بحث + 97466 بازدید | 60 پست
فدات بشم از صورتت میریزه اگه تکون بخوری یا راه بری تو که ماشالا سحرخیزی صبح بذار قبل بیدار شدن دخملو ...

😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

تلاش ، جادویی هست که موفقیت را میسازد😀

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شهرزاد جون من میخوام همه دستوراتت رو بنویسم بزارم جلو روم باشه که انجام بدم میشه یه لیست از کارات که برای پوستت انجام میدی بزاری ممنون میشم 

البته میدونم برات سخته ولی لطف میکنی عشقم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

✅مواد غذایی برای جلوگیری از لاغر شدن صورت در اثر ورزش👇

🔸 سالاد کاهو🥗 و جوانه گندم قبل از خواب 😴مصرف کنید

🔹از هویج🥕 پخته شده استفاده کنید

🔸سیب زمینی 🥔پخته شده بعد از تمرینات فراموش نشود

🔹از سبزیجات☘️ هم به صورت خام و در غذاهایتان استفاده کنید

🔸از آجیل ها 🌰🥜در طول روز کمک بگیرید

🔹نوشیدن آب 💧یکی از اصلی ترین عامل جلوگیری از لاغری صورت است

هرطایفه ای ز من گمانی دارد/من زان خودم هرآنچه هستم،هستم
2728

ماسک قهوه و پودر کاکائو

ی غ چ خ قهوه با ی غ چ خ کاکائو با مقدارکمی آب درحدی که حالت خمیری شل بگیره بعد خوب هم بزنید بمالید به صورتتون اعضای  صورتتونم حرکت ندید یک ربع تا ۲۰ دقیقه بمونه بعد بشورید این ماسک رو هفته ای دو بارامتحان کنید برای رفع چین و چروک بسیار مفیده وباعث شفافیت پوست میشه.

جالبه بدونید که عصاره ی قهوه فواید خیلی زیادی برای زیبایی پوست و مو دارن

روغن  خراطین یکی موثر ترین روغن های حجم دهنده در طب سنتی هست که خیلی زود هم اثر خودش رو نشون میده برای حجم دهندگی صورت و سایر نقاط بدن هم بسیار مفیده مطالب زیر رو با دقت  بخونید

🛑🛑🛑🛑🔮🔮📣📣📣📣📣

حتتتتتما از جاهای معتبر بخریدش اگر قصد استفاده داشتید حتتتتتما زیر چونتون مقداریشو امتحان کنید که پوستتون حساییت نداشته باشه و قیمتشم تا ۵۰ تومن خبر دارم که بوده ممکنه جاهای مختلف قیمتش یکم بالا و پایین تر باشه  اگر خیلی قیمت مناسب بود مطمئن باشید کیفیتش پایینه و خالص نیست چون شنیدم ۱۲ تومنیشم تو بازار هست

سلام شهرزاد عزیزم.من از ماسک سیب زمینی استفاده میکنم هم جوشامو خیلی خیلی کم کرده جوشام زیر پوستی و بزرگ بود و جاش گود میشد اما با سیب زمینی بهتر شده و سیاهی زیر چشمم از بین میبره .

به راحت نفسی،رنج پایدار مجوی....😔                                 شب شراب نیرزد به بامداد خمار....🤪 
سلام شهرزاد عزیزم.من از ماسک سیب زمینی استفاده میکنم هم جوشامو خیلی خیلی کم کرده جوشام زیر پوستی و ب ...

سلام فدات چه خوب😍😍

⛔ماسک شماره ۱_ یه جور ماسک لایه بردار که فوق العاده پوست رو شفاف میکنه و روشن طبق دستور زیر استفاده میشه ۵ دقیقه روی صورت ماساژ داده میشه و بعد یک ربع با اب ولرم شسته میشه و اگه پوست خشکی دارید بعدش حتما ابرسان یا ویتامین ای بزنید.

⛔ماسک شماره ۲ برای شفافیت و روشنی پوست و برطرف کردن جای جوش ها مداوم استفاده بشه

⛔ماسک شماره۳ شفافیت پوست و روشنی وشادابی

@bahar49     باتشکر از دوست خوبم 😚😚

عزیزم ماسک شماره ۲ فقط ابشو بزنیم؟ و ماسک شماره ۳ کل موادو میکس کنیم بریزیم تو قالب؟

مریم جونم ماسک ۲ بعد میکس کردن بذار یخچال بمونه نشاستش که ته نشین شد ابشو جدا کن بزن به موهات نشاستشو بزن به صورتت😚😚

اره ماسک ۳همه رو میکش کن بنداز تو قالب...

مریم جونم ماسک ۲ بعد میکس کردن بذار یخچال بمونه نشاستش که ته نشین شد ابشو جدا کن بزن به موهات نشاستش ...

😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙😙

2706