2737
2734
عنوان

شما هم بعد زایمان خیلی احساس خستگی میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7342 بازدید | 53 پست
منم خسته بودم شير نداشتم شير خشك دادم شوهرم روز ده زد زير گوشم كه چرا شير خودتو نميدي. مادر شوهرم شو ...

حالا من تا این حد وضعم بد نبوده...ولی از بعضی حرفا واقعا ناراحت میشم...مثلا خواهر شوهرم میگفت بچه های شیرخشکی خنگ میشن....

خدایا چرا بعضی ها اینطوری هستن؟

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا شیر نداشتی اما با وجود دو قلو فکر کنم شیرخشک راحتره

شیر خشک اصلا راحت نیس . نصف شب مجبودی پاشی شیشه بشوری تمیز اب سردو گرم قاطی کنی دما رو چک کنی شیر درست کنی بعدم دوباره بشوری . بیرونم ک میری یه کوله پشتی دو تا فلاسکو شیر خشکو شیشه شیر همراته ب علاوه بقیه چیزای بچه. شیر خشک اصلا راحت نیس!

شیر خشک اصلا راحت نیس . نصف شب مجبودی پاشی شیشه بشوری تمیز اب سردو گرم قاطی کنی دما رو چک کنی شیر در ...

حق داری هر مادری آرزوشه خودش به بچه ش شیر بده من گفتم چون دوقلو هستن اینطور راحت تره

2728
حالا من تا این حد وضعم بد نبوده...ولی از بعضی حرفا واقعا ناراحت میشم...مثلا خواهر شوهرم میگفت بچه ها ...

نميدونم چرا اينطوري هستن. مادر شوهر من خيلي در حق من بدي كرد. تا به حال كسي رو نفرين نكردم بجز مادر شوهرم و نميدونم چرا اصلا نميتونم ببخشمش. روزهاي زيادي رو از من گرفت و خرابشون كرد

خستگی مال زایمان و خونریزیته کاملا طبیعیه تا دو سه ماه دیگه خوب میشه اگه ب خودت برسیو قرص ویتامینو ف ...

عزیزم، اومدم بهت بگم حرفت خیلی بهم روحیه داد و واقعا الان به حالت عادی برگشتم. حق با شما بود. مرسی از راهنمایی و روحیه دادنت

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊
عزیزم، اومدم بهت بگم حرفت خیلی بهم روحیه داد و واقعا الان به حالت عادی برگشتم. حق با شما بود. مرسی ا ...

چند ماهگي يكن راحت شدي

من ك نابودم أز بي خوابي

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
2738

بهترین نوع لبنیات شیر بز هست من اینو با تجربه میگم خیلی خیلی ارزش غذایی بالایی داره چون شیر بز بر خلاف تصور عموم طبع معتدل دارد و طبعش سرد نیست و حاوی 96 نوع ویتامین هست و میتونه نیازهای یک انسان بالغ رو کاملا رفع کنه برای نوزادان و سالمندان هم بسیار مفید هست چون هضم خیلی راحتی داره و در بالابردن سیستم ایمی نقش به سزایی داره کافیه فقط به سرچ در مورد فواید شیر بز کنید اون وقت به خواص فوق العاده پی می‌برید دوستان اگر تهران زندگی می‌کنید مزرعه ا هست به نام مروگل چون بزهای فرانسوی دارن تمام فصل‌ها شیر بز دارن و در محیطی کاملا بهداشتی هستن و شیر وشی جلوی شما انجام میدن یک بار امتحان کنید مطمئنم همیشه دنبال شیر بز هستید بخصوص برای دلبندانتان لبنیات بز مروگل رو سرچ کنید آدرس میاد بهترین خصلت شیر و لبنیات بز کم بودن چربی هست که بهترین لبنیات ازشیر بز برای کودکان و سالمندان بسیار مفید هست بخصوص برای مبتلایان به فشار خون