2737
2734
عنوان

آیا ۲۴ سالگی ازدواج کردن دیره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 884 بازدید | 57 پست
مثل همسرمن. فقط شما دفعه بعدش واکنش نشون نده ببین چی میبینی

خیلی سخته.ظاهر هم بروز ندم تو دلم حرص میخورم.دست خودم نیس.خودش اومده خواستگاریم میدونسته چند سالمه بعد این حرفو میگه.خدایی زور داره برام.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لحنت بامزه بود  عب نداره بابا غصه نخور بالاخره همه یه مشکلی تو زندگیشون دارن خواهرتم بی درد نی ...

همین الان بهش گفتم خواهرت بازنشسته شدکه ازتوکوچیکتره

توهنوزدنبال کارمیگردی

خداکنه کسی بیکاروبیمارنباشه الهی آمین

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
من خودم خیلی خیلی زیادبه این ضرب المثل معتقدم منظورم شوهراستاترنیست ببخشیدکه میگم اینکه: گربه هرچی ...

دقیقا خیلی شوهرم تنبله.یه حرفی رو باید هزار بار بگم وآخرش دعوا راه بندازم بعد آقا تازه بره دنبال انجام کارا.

2728
همین الان بهش گفتم خواهرت بازنشسته شدکه ازتوکوچیکتره توهنوزدنبال کارمیگردی خداکنه کسی بیکاروبیمارن ...

توکلت به خدا باشه ❤️❤️❤️

دیگه الان وقتشه چشمامو ببندم وقتی باز کردم تو نیویورک باشم :/ بسع مسخره بازی
خیلی سخته.ظاهر هم بروز ندم تو دلم حرص میخورم.دست خودم نیس.خودش اومده خواستگاریم میدونسته چند سالمه ب ...

خلاصه اگه دوس نداری این حرفو تو هردعوایی بگه از الان کنترلش کن. مردا چیزی یادبگیرن دیگه درست بشو نیستن

2738
بهش بگو واقعا خوب شد که اومدی وگرنه کی اندازه من خر میشد که زن تو بشه😂😂😂😂😂😂😂

قبلا هم یه نامزد عقدی داشته طلاقش داده.باز خوبه من به روش نمیارم بازم پررو بازی درمیاره.

دقیقا خیلی شوهرم تنبله.یه حرفی رو باید هزار بار بگم وآخرش دعوا راه بندازم بعد آقا تازه بره دنبال انج ...

یه نصیحتی روخواهرانه بهت میگم عزیزم 

من الان بیست ساله ازدواج کردم بهترین هنرانسان درزندگی بخصوص متاهلی اینه که 

یه گوشت درباشه یکیش دروازه

خدامیدونه اگه چندباراین روگفت وشماجوابی ندادیددیگه خودش یاخسته میشه یاخجالت میکشه تکرارکنه

حالانه شوهرت خانواده همسرت ودیگران

اگه میخوای باحرفای دیگران داغون نشی وآرامشت بهم نریزه درودروازه یادت نره

حرف بادهواست عزیزدلم

دیدمت درحریری زمهتاب سردوخاموش خفته بودی       (عزیزم )
قبلا هم یه نامزد عقدی داشته طلاقش داده.باز خوبه من به روش نمیارم بازم پررو بازی درمیاره.

پس به روش بیار اتفاقا. بگو خوبه خودتم میدونی با این اخباق معذرت میخوام عنت فقط من میتونستم تحملت کنم