2410
2553
عنوان

ببینین دخترم چی کادو گرفت😍+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 29513 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تاپیک مال دو سال پیشه اسی هم ترکیده یه حرفی نزنید بمونه گردنتون

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2720
عزیزم باور کن خودش دوست داره بپوشه الان سنی نداره اجبارش کنم😍😍

افرین که اجبار نمیکنی بزار هر وقت خواست بپوشه خدا حفطش کنه فقط جسارتا چرا روسریش مشکیه چرا رنگی سرش نکردی اینجوری سر تا پا مشکی باعث میشه بعدا کلا از همه چی زده شه

2714
@حلما66     سلام حلما جان نمیدونم شاید شما از من خوشتون نیاد ولی امروز دو جا چیزی ازت ...

عزیزم چرا ازت خوشم نیاد ؟؟ چرا همچین فکری کردی ؟؟ اتفاقا بنظرم خیلی خانم مودب و خوبی هستین

حالا چی دیدی ؟؟😀 فدات شم ممنون مهربون نظر لطفته❤🌺

انشالله بهترینا واست رقم بخوره ❤😍

االهم صل علی محمد و آل محمد

شما هم اگر دوست داشتی واسم دعا کن 🙏🙏🙏

گفتند که او عاشق گیسوی کمند است،،،موهای من از عصر همان روز بلند است 👧
عزیزم ،خداحفظش کنه ،منم دخترم سه سالشه اینقد چادرای منو مینداخت تو دست و پا و میکفت جادر میخام ،ماما ...

نه بابا

پس از این حرفها هم بلدی تصدقت برم  

یک بار دیگه بشنوم که بگب من زیاد مذهبی یا محجبه نیستم همون برخوردی را باهات میکنم که خودت با طاها و من با امیرمهدی کردیم  

تو تاج سری

نه بابا پس از این حرفها هم بلدی تصدقت برم     یک بار دیگه بشنوم که بگب من زیاد مذهبی یا ...

خخخخخخ خوب من تا جایی که در توانمه سعی میکنم که باشم 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ