2410
2553
عنوان

خانمایی که آزمایش هورمونی دادین یه سوال مهم دارم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 117 بازدید | 25 پست

پس دیگه فردا برم بدم ممنون از راهنماییتون

اگر قرصا رو بخورم هورمونی هستن روی جواب اثر میذارن و اینکه باید یکماه دیگه صبر کنم 

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
هزینش چندمیشه ؟؟من پارسال دکترم کلی آزمایش نوشت 270شدبادفترچه منم پلی کیستیکم

هزینش درمانگاه نیمه خصوصی گفت بالای سیصد ت میشه ولی خودش،گفت برو خصوصی که حتما دوبرابره دیگه

بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوفاستون فک کنم باید از روز شانزدهم یا چهاردهم سیکل قاعدگی شورع کنی تا یازده شب

خدایا از عمر من بگیر رو به مادرم بده.   دوستان هر کی تونست برای سلامتی مادر من یه صلوات بفرسته. ممنون

البته گفت قرص متفورمین هم بخور ولی گفت اگه نمیخوای باردار شی مهم نیست نخواستی،نخور

2456
دوفاستون فک کنم باید از روز شانزدهم یا چهاردهم سیکل قاعدگی شورع کنی تا یازده شب

بله روز شانزدهم بمدت ده شب ولی،گفت دو عدد بخور 

کسی بوده دوفاستون خورده دو تاشو باهم همزمان؟؟

هزینش درمانگاه نیمه خصوصی گفت بالای سیصد ت میشه ولی خودش،گفت برو خصوصی که حتما دوبرابره دیگه

ای بابااین هزینه هاکمرشکنه من که دیگه نمیرم دکتر یه سری رفتم تودوروزیه تومن خرجم شد شوهرمم پول نمیده که همش پس اندازم بودرفت بااین هزینه های گرون 

ای بابااین هزینه هاکمرشکنه من که دیگه نمیرم دکتر یه سری رفتم تودوروزیه تومن خرجم شد شوهرمم پول نمیده ...

آره واقعا درست میگی شوهر منم صداش درومد، ارتوپدم رفتم دو سری هر سری کلی داروهای گرون و آب درمانی و فیزیوتراپی که دیگه بهش گفتم من فقط آب درمانی میرم فقط،داروهاش هر سری دویست ت میشه بغیر از آزمایش و ویزیت

2714

فقط،ماهی یه تومان باید گذاشت برای دکترا تازه شایدم بیشتر 

خداکنه هیچکس پاش به دکتر باز نشه

آره واقعا درست میگی شوهر منم صداش درومد، ارتوپدم رفتم دو سری هر سری کلی داروهای گرون و آب درمانی و ف ...

خدابه دادبرسه دکترم ویزیتش فقط 60تومن بود منم دیدم دیگه خیلی فشارمیادازنظرمالی به خودم شوهرم ولی بازخداروشکرپریودام منظمه مال منم شدیدبود پریودم ول خوب شده خودم دوفاستون میخورم منظم شده