2733
2734
عنوان

شده احساس شكستگي و پيري كنيد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 41 پست
اجازه سرکاررفتن ندارم .دلم خیلی میخواد برای خودم منبع درآمد داشته باشم اما هیچ کارنمیتونم بکنم   ...

خیاطی یادبگیر خیلی خوبه ک بهتر ازینه از پدرشوهرت حرف بشنوی گلم ارایشگری گلسازی خیلی کلاسا هست

خیاطی یادبگیر خیلی خوبه ک بهتر ازینه از پدرشوهرت حرف بشنوی گلم ارایشگری گلسازی خیلی کلاسا هست

بااین شوهری که من دارم هیچ کارنمیتونم انجام بدم اجازه نمیده یعنی کلا پدرشوهرمم اینطوری عروسای این خانواده نمیتونن کلاس  برن یاحتی تنهابیرون برن

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بااین شوهری که من دارم هیچ کارنمیتونم انجام بدم اجازه نمیده یعنی کلا پدرشوهرمم اینطوری عروسای این خا ...

عزیزم خدا به دل همشون رحم بنداره هدایتشون کنه ایشالا درست میشه گلم منم قبلن شرایطم مث تو بود ولی از یه جایی ب بعد دگ نتونستم تحمل کنم الان افسار زندگیمو گرفتم دست خودم شوهرمم بیشتر از قبل کار میکنه چون مجبوره

عزیزم خدا به دل همشون رحم بنداره هدایتشون کنه ایشالا درست میشه گلم منم قبلن شرایطم مث تو بود ولی از ...

ان شاءالله امیدم فقد بخداست الان دوروز خونه نیومده دوباره دیشب باپدرشوهرمینا رفته بودم پارک ازاونجا برگشتنی پدرشوهرم رفت ببینه کارگاه  رفته بود بعد برگشت گفت ماشینش گرفتن مامورا  زنگ زدم بهش ماشین گرفتن آخه چرا گفت به توربط نداره قط کرد الان دوشب ماشین خوابوندن پدرشوهرمم غر غر منم زود دخترم برداشتم اومدم خونم 

همسر نازنینم رفت اما من باید قوی باشم بخاطر دخترام ممنون میشم براش صلوات بفرستید
2731
ان شاءالله امیدم فقد بخداست الان دوروز خونه نیومده دوباره دیشب باپدرشوهرمینا رفته بودم پارک ازاونجا ...

عزیزم ناراحت نشیا بخدا قصدم راهنمایی کردنه ولی اخساس میکنم بی سر زبونی جواب نمیدی باعث میشی تو سری بخوره تو مادر دوتا بچه ای نباید قدرتت تو زندگی کمتر از شوهرت باشه منم ۲۰ سالم بود ازدواج کردم اما بخدا یه تنه با شوهرم و خانوادش جنگیدم الان به کسی اجازه نمیدم چرت و پرت تحویلم بده تا آخر عمرت ک نمیخوای وضعت همین بمونه با خفت زندگی کنی بالاخره از ی جایی باید شروع کنی شرایطو تغییر بدی وگرن همیشه در عذاب میمونی

وااا  خب پدرشوهرت عرضه داشت پسرشو درست تربیت میکرد چرا رو اعصاب زن حامله میره

مادرشوهرم میگه تا برسیم خونه روموتور داشت غرمیزد همش میگه اگه زن وبچشونمیخواد بیاد  همچی تموم کنه دیگه چرااینطوری میکنه  همه بدبختیا ما تقصیر پدرشوهرم چون شوهرم ازبچگی همه چی عقده کرده  پدرشوهرمم نتونسته یکارخوب برای پسرش درنظر بگیره فقد بزور میفرستادن مدرسه وکلاس  زبان اینم همیشه فرار میکرده همچی براش عقده شده میگه من همجور که بابام برام پدری کرده منم برای بچم پدری میکنم  اخلاق پدرشوهرم خیلی بده خیلی بد شوهرم  هرچی باشه تواین خانواده بزرگ شده کلا اینم رفتارش مثل باباشه 

عزیزم ناراحت نشیا بخدا قصدم راهنمایی کردنه ولی اخساس میکنم بی سر زبونی جواب نمیدی باعث میشی ...

مشکل همینه چون زبون ندارم .اما مادرشوهرم میگه زبونت شیش متره جاهایی که ببینم خیلی بهم فشارمیاد تحمل ندارم الان چندشب پیش پدرشوهرم میخواست زنگ بزنه به بابام درموردکارای پسرش  به بابام بگه بهش برگشتم گفتم باپدرمادرمن چکاردارید خواهشا به اونا زنگ نزنید کارای پسر شما به خودش مربوط نه به من ربط داره نه به پدرمادرم .بعدمادرشوهرم اشاره کرد پاشوبرووگرنه بازم غر میزنه واقعا دیگه اعصابم نمیکشه 

2738
من خودم بی کس تر از توام   برات دعا میکنم مشکلاتت حل شه ایشالا هرچی خیره همون شه برات   ...

ممنون عزیزم مم ان شاءالله  زندگی  خوبی داشته باشی