2733
2734
عنوان

چالش یک هفته ای (مرتبط با چالش لاغری بامداد خمار )

| مشاهده متن کامل بحث + 5463 بازدید | 476 پست
ممنون عزیزم  زیباجون پسرت خوب شد ؟؟

بهتره فعلا ک بیمارستانیم هنوز😣

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم میشه بدونم این چه برنامه ای هست که دانلودش کنم 

اره ۳۰ روز تناسب بزن

یا 

30 days challeng

وزن شروع》90 وزن هدف》۶۵...پشت کرده ام ب گذشته...ب روزهایی ک با اندوه شب شدند...دشمن شده ام با آنها ک مرا ن تنها یکبار بلکه هزار بار آزردند رو ب آینده ای نشستم ک هیچکدام از آن آدمها و روزهای ملالت امیز،درونش جایی ندارند.مادربزرگ همیشه میگفت:روی زخم های دلت مرهمی نگذار!صبر کن بسوزند و بفهمند دستی نیست برای مداوایشان آنوقت یاد میگیرند با هر حادثه خراش برندارند...گذشته ام را بی هیچ دوایی رها کرده ام،دشمنانم نیز در مخروبه ترین قسمت مغزم.باید یاد بگیرم برای هر رنجشی پماد امید بخشی نیس؛درد را باید تجربه کرد تا دیگر هر زخمی،روح را ب انزوا نبرد...حالا آدمی شده ام بیگانه با انچه تصور میکنی.هرچقدر میخواهی طعنه بزن و کنایه هایت را در دهانت بچرخان!من تنها آینده ای را میبینم ک نه برای تو جایی هست نه روزهای  هدر رفته!مادربزرگ قربان دهانت راست میگفتی:مرهم همیشه دوای درد نیس،گاهی باید بی اهمیت بود درد خودش از خانه میرود...!
بهتره فعلا ک بیمارستانیم هنوز😣

خدا ان شاالله زودتر شفاش بده 

منم ۸ روز تو یه سالگی پسرم بیمارستان بودم غصه نخور عزیزم

گرنگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد
2731
سلام چطوری عضو بشم و شروع کنم چالش رو ببخشید نتم ضعیفه نتونستم کامل اطلاع کسب کنم

عزیزم بیا تو این تاپیک 

صفحه ی اول رو کامل بخون اگه چیزی رو متوجه نشدی دوستان راهنماییت میکنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2190705/زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامداد-خمار-تاپیک-جدید?postId=78708737

2738
من اطلاعی ندارم گلم باید به پزشک متخصص مراجعه کنید 

سلام سها جون خوبی

نمیدونم من را یادته یا نه

من قبلا همزمان با شما تو تایپیک بامداد خمار کاهش وزن داشتم باردار شدم دیگه ادامه ندادم 

الانم حس خوبی دارم که دوباره موفق شدم برگردم کنار شما

خواستم بدونم بلاخره به وزن ایده ال رسیدید

سلام ورزش واسه اب کردن ران و باس ن چی خیلی خوبه؟؟؟و اینکه سیر رو به چه روش و چندبار در هسته استفاده میکنین؟؟؟و سبوس برنج رو چطور استفاده میکنین؟؟؟

تو مرد باش اشک کسیو در نیار نمیخاد مردباشی گریه نکنی