2737
2734
عنوان

😍😍📸 رابین هود ایرانی یک زن بود😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1493 بازدید | 43 پست
تحسینش میکنم کسی که بتونه تو جامعه ی مرد سالار انقدر شجاعانه به داد مردم برسه لایق تحسین و افتخاره

من مرد هستم و دارم تحسینش می کنم

اینکه چرا همچین قهرمانی در تاریخ گم شده

و به جاش افرادی مثل قمرالموک وزیری بزرگ شدن کاملا واضحه دلیلش چیه

واقعا کسی نمیدونه چرا زنای اون موقع این شکلی بودن؟ چرا سبیلاشون نمیزدن خو

فکر کنم سیبیل وابروی پر برای زن ها نماد زیبایی بوده هرچی پر تر زن زیباتر...از مشخصه های زیبایی اون دوره بوده😑

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مرد هستم و دارم تحسینش می کنم اینکه چرا همچین قهرمانی در تاریخ گم شده و به جاش افرادی مثل قم ...

جامعه ی ما مرد رو به عنوان رهبر و ناجی قبول میکنن متاسفانه جایگاه والایی برای زنان سرزمین من در نظر گرفته نشده

از اینکه آگاهانه به موضوع پرداختید خوشحالم

کاش همه ی ایرانیها فارغ از جنسیت برای کار شایسته ی یک فرد ارزش قائل بودن

مانا باشید.

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2728
کاش الانم مد شه قول میدم همهتون زخمی کنم

😂😂😂

بزرگ مرد تاریخ ایران ،سردار من ،حاج قاسم شهادتت مبارکت باشد سردار، ایرانم یتیم شد و طعم یتیمی را چشیدم 😭...لطفا برای شادی روح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یه صلوات بفرستین🌸
جامعه ی ما مرد رو به عنوان رهبر و ناجی قبول میکنن متاسفانه جایگاه والایی برای زنان سرزمین من در نظر ...

حرفت ون کاملا درسته

واقعا همیشه برام سوال بوده همچین زنی را هر کشوری داشت کلی میدان و خیابان و دانشگاه به نامش داشت

علاوه بر بخش سنت گرا که فقط مرد را به عنوان ناجی میخوان . بخشی هم از جامعه هستن که از نظرش زنی قهرمان هست جلوی مذهب ایستاده باشه

جامعه ما از هر دو گروه همیشه لطمه خورده

حرفت ون کاملا درسته واقعا همیشه برام سوال بوده همچین زنی را هر کشوری داشت کلی میدان و خیابان و دانش ...

وارد جزئیات نمیشم 

امیدوارم  جامعه به سمت پیشرفت فرهنگی پیش بره.

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
2738
اره دقیقا...الان قیافه این خدابیامرز خیلی شبیه اون زنه سوگولی ناصرالدین شاهه

عکسشو به شوهرم نشون دادم گفتم اینو میشناسی میخواستم از کارش بگم شوهرم میگه دختر ناصرالدین شاهه!!!میگم نخیر ایشون از کسایی بودن که تو قحطی ابار محتکر هارو غارت کردن دادن مستظعفین

واقعا کسی نمیدونه چرا زنای اون موقع این شکلی بودن؟ چرا سبیلاشون نمیزدن خو

تاهمین ده سال پیش تو شهرستان ما بد میدونستن دختر سیبیل برداره ابروهاروکه همین الانم بد میدونن دیگه از زمان قاجار چه توقعی هست

تاهمین ده سال پیش تو شهرستان ما بد میدونستن دختر سیبیل برداره ابروهاروکه همین الانم بد میدونن دیگه ا ...

اگر واقعا علاقه‌مند به دانستن درباره وضعیت زنان دوره قاجار هستید

خاطرات لیدی مری شیل همسر سفیر انگلیس در ایران را بخونید