2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پنجمی خیلی شیکه

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2456
درسته ولی نظر دیگرانم همیشه برام مهمه😊

چخوب ولی من وقتی چیزیو انتخاب بکنم کل دنیاهم بگن خوب نیست من باز انتخاب خودمو میکنم چون همه ادما باهم دیداهشون فرق داره ولی نظر تو هم کاملا منطقیه

با شاد بودن، زیبا بودن، رنگی بودن، خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت... کافیست انسان باشیم
2714
چخوب ولی من وقتی چیزیو انتخاب بکنم کل دنیاهم بگن خوب نیست من باز انتخاب خودمو میکنم چون همه ادما باه ...

اخه بیشتر چیزایی که میخرم باب دلمم باشه ولی کسی نظر خوبی نده سریع دلمو میزنه کم پیش میاد که رو یه چیز بیشتر تمرکز و کنمو هیچی نتونه نظرمو عوض کنه. اینجوریم شده ولی کم

اخه بیشتر چیزایی که میخرم باب دلمم باشه ولی کسی نظر خوبی نده سریع دلمو میزنه کم پیش میاد که رو یه چی ...

سعی کن رو تصمیم خودت تمرکز کنی نه نظر اطرافیان تو کل زندیت باید اینجوری باشی وگرنه به مشکل برمیخوری خدایی نکرده البته بیشتر اطرافیان منم مثل شماهستن امیدوارم موفق باشی خواهرم

با شاد بودن، زیبا بودن، رنگی بودن، خندیدن، رقصیدن و آواز خواندن هم میتوان به بهشت رفت... کافیست انسان باشیم