2737
2734
سلام من بهمن پارسال ای یو ای کردم که منفی شد خرداد پانکچر شدم برای میکرو و شهریور انتقال اولم بود که ...

منم امروز پیشِ دکتر یزدچی ویزیت شدم واسه انتقالِ دوم جنین پنج روزه. دفعه قبل دکتر معترف بودن. توکل کردم اینبار

منم امروز پیشِ دکتر یزدچی ویزیت شدم واسه انتقالِ دوم جنین پنج روزه. دفعه قبل دکتر معترف بودن. توکل ک ...

بسلامتی انشالله که دستش برا تو هم خوب باشه.من پانکچرم با معترف بود شکمم آب اورد خیلی اذیت شدم

به زودی دخترکی در خانه ام لبخند میزند😍خدایا شکرتتتت معجزه ات و بارها بهم نشون دادی اینبارم کمکم کن تنهام نزار .دختر گلم و برام نگه دار و خودت صحیح و سالم بزارش تو بغلم. برای مادر شدنم‌دعا کنید و به صلواتی مهمانم کنید🙏🙏

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تو بین دکتر های زنان منم کار خانم دکتر حاتمی رو خیلی قبول دارم

خودم تحت درمان ایشون بودم و خدارو شکر تونستم صاحب بچه بشم و از تشیخص سریع و درمانشون خیلی راضی ام

تقریبا دوسال هی از این دکتر به اون دکتر میرفتم تا اخر سر خانم دکتر مشکلم رو تشخیص داد و درمان رو شروع کرد و به نتیجه رسید

بخواید ادرس سایتشون رو بهتون میدم هر کی خواست بره سر بزنه

آدرس سایت: https://drmaryamhatami.com/

نوبت دهی: 09123050624

2731
2738