2726
عنوان

پدرشوهرم شده هوی من😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 40 پست
احترام شما  ب همسرتون باعث سربلندی همسرتون میشه جلوی دیگران!!!! جدا از این ... اول و آخر مه ...

درست میگی عزیزم منم احترام شوهرم رو خیلی دارم

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حالا پدر شوهرت از کجا فهمیده؟شوهرت چرا به تو گفته

والا نمیدونیم از کجا فهمیده . شوهرمم همه چیز رو به من میگه نمیتونه ناراحتیش رو ازم پنهان کنه 

به دنبال کسی جامانده از پرواز میگردم ....مگر بیدار سازد غافلی را غافلی دیگر

در نهایت زندگیه زن و شوهر به خودشون مربوطه. توام جلوی اونا به شوهرت بیشتر احتدام بذار. قدر کارای شوهرتم بدون همیشه . مرد باید مقایسه کنه و خودش انتخاب کنه. و اینکه هرچقدر اونا تو گوش شوهرت بخونن تو بیشتر بخون ولی نکات مثبتو. از اونا اصلا حرفی نزن. فقط در مورد خودتون بگو اینکه اگه مرد به زنش احتدام بذاره زنش چند برابر احترام میذاره و محبت بین دو نفر بیشتر میشه و این چیزا پایه ی زندگی زن و شوهر و محکم میکنه و ................

بد البته میگه تو جوانی هاشون میزدتش

یکی از دوستام میگفت مادر شوهرم دقیقه به دقیقه بهم تیکه میندازه و رو پدر شوهرمم تاثیر گذاشته 

پدر شوهرش یه حرف بهش زده بود کلی گریه میکرد گفته بوده خار مردم تو خونه ما گل شد گل ما تو خونه مردم خار شده...میگفت دخترای پررو و پر توقع خودشو گل میدونه من و جاریام که تو خونش کلفتیشونو میکنیم خار هستیم

الهی خوشی هم قدم باشه باتو ...الهی که چشمام نبینه غماتو ...الهی نبینم که بی تکیه گاهی ... فقط شادیاتو ببینم الهی  ❤🌸🌹🌺      میشه برا سلامتی پسرم 🐣 و ظهور امام زمان (عج) دو تا صلوات بفرستی... مرسی😍😘
والا نمیدونیم از کجا فهمیده . شوهرمم همه چیز رو به من میگه نمیتونه ناراحتیش رو ازم پنهان کنه 

خوبه که میگه ولی جبهه نگیر اصلا چون دیگه بهت نمیگه. بقط در جوابش بگو الان دوره زمونه فرق کرده. قدیما زنو بی ارزش میکردن و...... ولی الان اینجوری نیست زنم تو خونه و جامعه ارزش خودشو داره و هیچ وقت جواب احترام، بی احترامی نیست. زنم قدر دان شوهرش میشه و ......

هه حسودن، منم پدرشوهرم همیشه میگه پسرام (2تا)زن شون رو میپرستن!!!! جلو همه میگه ها. خواهرشم میبینه کنار هم نشسته باشیم، هی میگه چن ساله همو ندیدین و...

دوست عزیزم اگر دوست داشتی یه صلوات برای نیت تو دلم بفرست!❤🙏                                                 💞اللهم عجل لولیک الفرج💞

خودش دختر اگه داشت یا داره دلش میخواد شوهرش چطوری باشه باهاش.پدر دومادش اذیتش کنه رو مخش باشه.خودش با زنش چطوره میمیره برا زن و بچش یا میمیره واس خاهرو برادرش 

ای خدااااا. به شوهرت بگو.اه تایکی میخواد خوب باشه همه بزنن از حسودی خراب کنن.پدرشوهر منم همینه بهشوهرم میگفت قبلنا انقد با خانمت این ور اون ور میری وسیله میخری برای خواهراتم بخر به اونام توجه کن.اول خومادرت بعد خواهرت بعد زنت.میگفت به خواهرت توحه کن که بهشت زیر پاشه.خخخخ روانی همه چیو قاط زده بود بدبخت

خداوندا دخترم سالم و صالح باشه در پناهت.همه منتظرا زودی نی نی دار شن الهی.