2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی بهتره یا سزارین؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2438 بازدید | 35 پست
در مورد برگشن واژن به حالت قبل خب مسلما بر نمی گرده به اون حالت حتی برای کسایی هم که سزارین می شن واژن یه مقدار تغییر میکنه

واژن یه کسی که تازه ازدواج کرده با واژن کسی که 5 ساله ازدواج کرده و حتی اگه زایمان نداشته باشه خوب معلومه که فرق داره واسه همین نگران این چیزاش نباشید

من قبل از زایمان موقع س ک س درد داشتم ولی الان دیگه درد ندارم و خیلی برام بهتر شده
لطفا با فالو کردن پیج اینستام منو حمایت کنید 🙏 adam.kocholoha

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اول دوست داشتم طبیعی زایمان کنم ... نظرم برگشت و سزارین شدم ....

خیلی خیلی راضی بودم ... هیچ مشکلی هم نداشتم ....
دنـــیا ارزش پـــا کوبیـــدن بـــه شـــکمت را نداشـــت ....
ببخـــش مـــرا مـــادر :-(
lizlizo جان اینطور که شما میگی نیست.... من تو آلمان میتونستم اگه دلم میخواست سزارین هم بکنم و تمام هزینه ها رو بیمه تقبل میکرد... دلیل اینکه دلم میخواست سزارین بشم ترس وحشتناکی بود که از نوجوانی از زایمان داشتم و اون هم شنیدن تجربیات ترسناک اطرافیان بود... با همه این احوال اواخر بارداری خودم تصمیم گرفتم طبیعی زایمان کنم با اپیدورال که باید بگم خیلی خیلی راضی بودم و اصلا و ابدا اون دردی که فکر میکردم نبود ...

با همه این توصیفات این سوال که طبیعی بهتره یا سزارین به نظرم از پایه و بن غلطه.... باید ببینی که کدوم روش برای مادر و نوزاد بهتره.... من دوستی داشتم که اون هم در کانادا طبیعی به روش اپیدورال زایمان کرد و دور از جون مرگ رو به چشم دید بر خلاف من که با اپیدورال زایمان کردم و اصلا درد نکشیدم...

در عین حال دوستانی داشتم که سزارین شدند و عده ای بسیار راضی بودند و عده ای هم ناراضی.... به همین دلیل این مسائل رو نمیشه به شور و مشورت عمومی گذاشت ... بهتره که با دکتر مشورت کنی.... و هر روشی که در اون کمترین خطر برای مادر و نوزاد باشه رو امتحان کنی.

موفق باشی
yesterday you said tomorrow....just do it
2728
من هنوز نینی ندارم... اما اگه یه روزی بخوام زایمان کنم حتمااااااا سزارین! من اصلا تحمل درد ندارم... همین مونده اونجای ادم جر بخوره... من موقع معاینه دکتر کلی درد میکشم... وای به حال زایمان طبیعی... پاهام شل میشه حتی وقتی بهش فکر میکنم....
CafeMom Tickers