2726
عنوان

به پسرم گفتم بیا بریم خواستگاری ...

| مشاهده متن کامل بحث + 3818 بازدید | 193 پست
شرایط خواستگارم کمی مثل شماست یعنی متولد 72 و دوتا فرزندن. این آقا هم بچه ی اوله.  حالا من بچه ...

ن عزیزم از نظر من چون شما تو خانواده تک دختری واون اقام بچه اوله مطمئنا از طرف خانوادها توجه زیادی روتون هست بعدم اینکه اونا بخوان با یه خانواده خلوت یا شلوغ وصلت کنن یه چیز شخصیه . ولی شما دوتا میخاید باهم ازدواج کنید و خواهر برادراتون که با شما زندگی نمیکنن از طرفی سن پدر مادر طرفین اصلا مهم نیس هم اینکه یه رابطه خوب باهم داشته باشن کافیه البته من طبق تجربه های این شکلی که تو فامیل پیش اومده نظر دادم من خودم اگ بخام عروس بیارم فقط ب علاقه پسرم توجه میکنم کاری ندارم عروس چند خواهر برادر داره پدر مادرش پیرن یا جوان . ولی یه سری شرایط مثل فرهنگی یا مالی و ...که جز مسائل مهمن توجه میکنم که یکی هم سطح خودمون پیدا کنیم ایشالله که شما خوشبخت بشی عزیزم 

جان من است او❤
واي استارتر متولد ٥٦     يكي از بهترين دوستام در واقع معاونم متولد اسفند ٥٦هست عيد قربا ...

عزیزم مامان من متولد ۵۱ پنج تا نوه داره 😄خدایی متولد ۵۶ تازه ازدواج کنه کمی دیره درسته؟ ان شاءالله خوشبخت بشه

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر عزیزمن وشما همسن هستیم 

پسرت درست میگه بذار سنش بیشتر بشه البته درمورد اختلاف سنی هم همونطور که بالاتر گفتم من خودم به شخصه با ۸ و۱۰ مشکلی ندارم اما درصورت تفاهم داشتن

اوضاع اقتصادی کشور اجازه نمیده فعلا

بالاخره پسرودختر میخوان بادرکنارهم بودن ارامش بگیرن.

گاهی پسری از نظر مالی وشغلی کاملا ایده ال هست وخودش هم قصد ازدواج داره اگه پسر شما اینطوری بود قطعا من نظرم مثبت بود البته نه با اونهمه اختلاف سن .چون اونوقت دختر ۱۵ ساله مثلا میکرفت

برای بچه های شما و خودم و بقیه ی عزیزان مجرد اینجا ارزوی خوشبختی وارامش دارم🙇

سلامتی،ارامش وخانواده ام🙇🙇🙇🙇🙇
2728
ن عزیزم از نظر من چون شما تو خانواده تک دختری واون اقام بچه اوله مطمئنا از طرف خانوادها توجه زیادی ر ...

بنظرمن که اگه شرایط ازدواج داره پسرتون وقتشه شوهرمن وقتی اومد خواستگاریم ۲۶ سالش بود و من ۱۶ همش میگم چرا انقدر دیر زن گرفتی🤣😂

یا کاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ علیه السلام
من برا شما ارزویی ندارم امیدوارم خدا یه داماد خیلی خوب نصیب مادرتون کنه😄😄

مرسیییییییییی عزیزدلم

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دلم گریه میخواد کجاست شونه هات🥀🖤کجا رفتی ای حس آرامشم؟🥀🖤میخوام شبایی رو که بارونیم 🥀🖤با آرامش دستات آروم بشم🥀🖤 https://abzarek.ir/service-p/msg/1817457 دلتنگتم همه کسم🥀
واای 😦 اینجوری میترسم من اصلا دوس ندارم اینجور سوتفاهما پیش بیاد اینکه میگم موش میدوونم و خطرناک می ...

برا همینه میگم بگذار عقل رس بشه تا عروس عاقل هم گیرت بیاد 

آره عزیزم میفهمم شوخی میکنی این نظرتونم درسته اون همدم پسرتونه احترام متقابل باعث آرامش زندگی پسرتون میشه چه مادرشوهر با درکی هستید انشالا یه عروس خوب مثل خودتون گیرتون میاد کم هم نیستن عروسای خوب مهم مدیریت روابط هست که باید داشته باشیم

با این اوضاع داغون اقتصادی من اگه پسر بودن زن نمیگرفتم..والا

من اگه کسی ام بهم میگفت زن بگیر اتیشش میزدم خاکسترشم میریختم تو جوب😆

فرشته کوچولوی من  عزیزتر از جانم منو ببخش که به خاطر خودخواهی های خودم وچشیدن طعم مادری تورا به این دنیای پست وکثیف ونالایق بدنیا می آورم منو ببخش ! آخه به بودنت احتیاج داشتم مامان بشه فدای تک تک تار و پودت   
این یه مسئله شخصی نیست بحث جامعه اس بهتره یه دقت بکنی پسرا هجوم آوردن روی دهه هشتادیا واقعا علتش چیه ...

اتفاقا کاملا شخصیه 

وقتی قراره درمورد کا جامعه بحث کنیم و اینکه این کار از پاسه و اساس درسته یا غلط بله ی بحث اجتماعیه و میشه هزاران نظریه درموردش داد مثل اشتباه بودن ازدواج زیر سن قانونی اما اینکه جز ب جز دست بزاریم روی فلانی ک توی سن پایین ازدواج کرده و از بچش هم نمیشه توقع داشت و ....زدن این حرفا توهینه و ی مسئله ی شخصیه و ارتباطی ب ما نداره 

من نمیدونم برم یا بمونم کاری بکن 
عزیزم مامان من متولد ۵۱ پنج تا نوه داره 😄خدایی متولد ۵۶ تازه ازدواج کنه کمی دیره درسته؟ ان شاءالله ...

به نظرم ماهي رو هر وقت بگيري تازه هست

اين دوست من هم دختر سختگيري هست و بعد از سالها اونيكي همه شرايطش رو داره به قول خودش نيمه گمشدش رو پيدا كرده 

البته داماد متولد ٥٨هست و دوسال كوچكتره شركت دارويي داره و عروس معاون دبيرستان و ارشد فيزيك هست

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
یه دختر و پسر با فاصله ۸ سال سنی دارم باهم دقیقا اولی متولد ۷۲ دومی متولد ۸۰ 

مامان منم همسن شماس دقیقا ولی بنده با ۱۸ سال سن بچه اولش هسدم🙄

چه خوبه فاصله کمی با بچها دارین😍

میشه برای رسیدن به دوتا از ارزو هام دوتا صلوات بفرستین؟😍😊