2703
2553

نگران نباش خراب نمیشه

بعد کلی استفاده اگرم خراب شه یکی میگیری

بهرحال هرچیزی ممکنه مستهلک شه بعد سالها...

ببین این وسایل همه بخاطر راحت کردن زندگیه...یه زمانی وقتی ماشین لباسشویی اومده حتما کلی شک و شبهه بوده که نه به اندازه دست تمیز نمیشوره ولی الان عادی شده و مادربزرگامونم دارن...زودپزم همینه تفکر غلطه که غذاش بده

فوق العاده خوب میشه بیکاری 7ساعت وقتتو تلف کنی غذا بار بذاری...

زودپز ماشین لباسشویی ظرفشویی همه برای سهولت و راحت تر شدن زندگی انسانه.

استفاده کن حالشو ببر😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منکا میترسم همش تو قابلمه درست میکنم. ظهر میرارم تو قابلمه ک برا شب درست بشه

عزیزم هیچ ترسی نداره ، فوق العاده راحت یکبار امتحان کن، البته مال من کلیپسی خطرشم کمه، بار اول سخته

2456
نگران نباش خراب نمیشه بعد کلی استفاده اگرم خراب شه یکی میگیری بهرحال هرچیزی ممکنه مستهلک شه بعد سا ...

اره کلا من عادت دارم به وسیله خراب کردن 

به قول شما برا راحتیه بیخیال

کلیپسی نیوهوم دارم من،. امن ترین زودپز دنیاس سوپاپش درجه بندی داره بر اساس زمانی که میخوای بپزه!&nb ...

من زودپز کلیپسی یونیک دارم ولی استفاده نکردم ازش

البته دقیق نمیدونم ولی فک کنم یونیک باشه

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊

منم دوستم خورشتاشو تو زودپز میذاره😕نیم ساعت ب اومدن شوهرش غذاشو میچپونه تو زودپز ک زود اماده شه😕

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2714

من و مامانم هميشه با زودپز غذا ميپزيم نه چه خرابي؟فقط اون پلاستيك توي در رو هر سال عوض ميكنم

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد

خوب از قابلمه هم استفاده کتی قابلمه هات خراب میشن!!!

وسایل خونه برای راحتی ارامش ماست دیگه، وقتی قراره بذارم تو کابینت بمونه وعوض استفاده کردن، حرص خراب شدنش رو بخورم، چرا اصلا خریدم؟!

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
من زودپز کلیپسی یونیک دارم ولی استفاده نکردم ازش البته دقیق نمیدونم ولی فک کنم یونیک باشه

نترس خطر نداره کلیپسی، سوپاپش بذار رو یک یا دو

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
خوب از قابلمه هم استفاده کتی قابلمه هات خراب میشن!!! وسایل خونه برای راحتی ارامش ماست دیگه، وقتی قر ...

اخه بحث خراب شدنش به این خاطره که واشر دورش رو با این تحریم احتمالا ندارن و این خیلی بده یه وسیله داشته باشی گرونم خریده باشی واشرش نباشه  

2706