2733
2734
عنوان

جمعه خود را چگونه گذراندین؟؟😞😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 157 پست

منم امروز خوشحال بودم که حسابی قراره بخوابم و استراحت کنم ولی ساعت ۹صبح برام مهمون اومد دلم میخواست فقط هوار بزنم

اصلا نشد استراحت کنم از فردا هم دوباره باید برم سرکار خیلیییی خسته امم

تا ظهر ک با شوهرم هردو خواب بودیم و دیگه پاشدیم ناهارخوردیم 

رفتیم خونه مامانم و بعد خونه برادرشوهرم ی سری زدیم 

دیگ رفتیم تو بازار هم ی دوری زدیم و خرید کردیم و رفتیم پارک ی ساعتی نشستیم و بازی کردیم و الان رسیدیم خونه 

و قراره دوتایی باهم ساندویچ درست کنیم و بعدشم مارو پله بازی کنیم 

کلا بیکار نموندیم

و چقدر خوب است 😻 که خداوند تــو را فقط برای مــن آفریده است 💍👌💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله خوب شی  منم به این درد تو دچارم

قبلا ساعتها باهاش میرفتم خرید ولی الان ۸ ماهمه. فقطتم منو قبول داره. خوبه ها ولی الان خیلی بهم فشار اومد

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
منم امروز خوشحال بودم که حسابی قراره بخوابم و استراحت کنم ولی ساعت ۹صبح برام مهمون اومد دلم میخواست ...

واییی. شب زود بخواب پس

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2728
عزیززممم بسلامتی زایمان کنی

ممنون فدات شم😍

هنوز شام‌نخوردیم اصلا از خستگی جون ندارم شام بیارم بخوریم‌ای خدااااا صبح چطور بیدار بشمم

خیلی سخته. منم تا خرداد میرفتم سرکار . شنبه ها تا ظهر با کسی حرف نمیزدم فقط تو  دلم فحش میدادم😂😂

2738