2726
عنوان

اولین جمله شوهر که...

| مشاهده متن کامل بحث + 17338 بازدید | 314 پست

چقدر تو نازی 

خدایا امیدم تویی ناامیدم نکن...بندت از ته ته وجودت میگه من و همسرم را ببخش فرزندی سالم و صالح هم به ما عطا کن... ان شالله منم مامان شم امسال...خدایا به امید تو ....😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

وا  چ سوالای سختی !!!

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
2728
از همه قشنگ تر بود برای شما پایدار باشه عشق و زندگیتون    

ممنونم عزیزم همچنین شما خوش و خوشبخت باشید 😙❤❤❤❤

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

همين چند وقت پيش يك ماه از زايمانم گذشته بود تو ماشين بهش گفتم من بعد زايمان خيلي پير شدم گفت تو مثل قالي كرموني هر چي پا ميخوري جوون تر و خوشگل تر ميشي منم كلي تو دلم ذوق كردم 

سر کلاس جلسه اول بود. گفت جلسه بعد شما کنفرانس بدین! منم خندیدم گفتم شوخی میکنید گفت من با هیچکس شو ...

استادت بود؟

- تو فک کردی من ی فاحشه ام؟ +همه ی ما فاحشه ایم گریس،فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو می فروشه،یکی شعورشو،یکی انسانیت...
😅😅😅😅😅خیلی باحالی

😚😚😚😂

دنیاهمه هیـــــــچ وکاردنیا همه هیـــــــچ، ای هیــــچ برای هیـــچ بر هیــــچ مپـــیچ...دانی که پس از مـــــرگ چه ماندباقی؟عشق است ومحبت است وباقی همه هیــــــــــــــچ😚👍

اولين باري ك رفتيم صحبت كنيم كنار ي جوي اب نشستيم بهم گفتش ك من دوتا لبخند زيبا توي عمرم ديدم فقط.منم نميفهميدم چي ميگه گنگ نگاهش ميكردم 

گف يكي وقتي خودت ميخندي يكي هم تصورت لبخندت توي اب☺️

بعدشم همونجا جورابمو دراوردم پامو بزنم تو اب با تعجب گف يعني كل بذنتون همين قد سفيده؟؟؟منم خنديدم بلنذ 😂😂بعدش گردنمو ديد زير شال گف تاحالا ادم ب اين سفيدي نديده بودم😅

بعذ از عقد شب اولي ك پيشش خابيدم ميگف خس ميكردم پنبه بغل كردم انقد سفيد بودي😂

2706