2733
2734
دقیقا منم دیگه بریدم زدم بیرون اصلا پشیمون نیستم اینجا اصلا خورد و خوراک و آذوقه مردم گرون نیست بنزی ...

مجرد هستین یا متاهل؟؟

خداجونم یه داداشی کوچمولو 🤴واسه دخترم 👸بفرست😢😢😢الهی امین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم اشکال نداره اونم بستگی داره باز خونه خوب و شیک مسلما گرونتره خونه کوچکتر ارزونتر بستگی داره ...

عزیزم از چه طریقی واسه رفتن‌اقدام‌کردید؟؟ با موسسه های مهاجرت شروع کردید یا یهو زدید بیرون از کشور؟

سایه جان یه سوال دارم

شوهر من اینجا حسابدار کارخونه است از صبح تا شب روزی ۱۲ ساعت کار میکنه ماهانه ۲ میلیون میگیره.باهوشه. کاریه و البته نا امید از درست شدن وضعیت مملکت.۳۲ سالشه. به نظر شما بیاد ترکیه براش کار هست.

خیلی دلش می خواد خارج زندگی کنیم ولی چون کسی رو نداریم که راهنماییمون کنه میترسه ریسک کنه و بره خارج و کار اینجاش رو هم از دست بده

نظر شما چیه؟

دو تا بچه داریم و خودمم معلمم.

2731

منم مجردم ولی نمیدونم چطور باید اقدام کنم

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
آره عزیزم من اینجام خیلی راضیم ی پل هست بین ایران و اروپا هروقت دلتنگ شیم میان خانواده ما میریم با و ...

ترکیه از نظر مالی چطوره خرج و مخارجش خوبه؟

روز۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد.در سال ۱۴۰۰ وزن من از ۶۸ به ۵۰ رسیده...دارای مدرک لیسانس هستم...سوار بر ماشین مشکی متالیک خودم هستم...و سخت مشغول ورزش هستم!
2738