2726

اخه امروز بهم گفت اول ک اومدم خواستگاریت فک می کردم از این تیریپ شخصیتیا باشی خیلی خودتو بگیری

کلا خیلی می زنیم تو سر و کله همدیگه هی شوخی و اینا ...

میگه حس می کنم با دوستامم وقتی پیشتم همینجوری بمون

ولی امروز اینجوری گفت گفتم نکنه اونجوری خودمو بگیرم بهتره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه امروز بهم گفت اول ک اومدم خواستگاریت فک می کردم از این تیریپ شخصیتیا باشی خیلی خودتو بگیری کلا ...

سلام اتفاقا با همسرت دوست باش،  اینطور که عالیه، من و همسرم دوست هستیم با هم تا زن و شوهر، این باعث صمیمیت بیشتر میشه، همسرت رو ببین چقدر دوست داره که محترمانه ازت انتقاد کرده،نه با اینکه خودش رو بگیره و..... قدرش رو بدون، عشقتون پایدار آجی 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
دوست بودن خیلی هم خوبه  منم دارم دوست میشم 😁برام دعا کنین، 😊

انشالله گلم،  انشالله که همسر عالی با خانواده عالی قسمتت بشه ❤

انشالله گلم،  انشالله که همسر عالی با خانواده عالی قسمتت بشه ❤

ممنون عزیزم 

ایشون همسرم هستن ینی عقد کردیم ولی من دوست دارم بیشتر دوست باشیم بعد همسر هم باشیم 😊

دوستان لطفا لایک نفرمائید 🌺
سلام اتفاقا با همسرت دوست باش،  اینطور که عالیه، من و همسرم دوست هستیم با هم تا زن و شوهر، این ...

مگه ازم انتقاد کرده؟

نکرد ک گفت اولا فک می کردم خودتو بگیری ولی اینجوری نیستی همینجوری بمون مثل رفیق باش

من خودم احساس کردم نکنه دارم اشتباه میرم راهو 

با همسرت همدل نباشی پس با کی باشی؟

ترگلم، خواهرزادۀ مامان بزرگ نقاش. بعضی وقتا مهمون شما.  ** نی نی سایت به من آموخت، هر کسی رو نباید راهنمایی کرد. بعضی ها دلشون می خواد تو ناآگاهی های خودشون خوش یا ناخوش باشن.**
مگه ازم انتقاد کرده؟ نکرد ک گفت اولا فک می کردم خودتو بگیری ولی اینجوری نیستی همینجوری بمون مثل رفی ...

درست داری میری راه رو، همسرت هم همینطور، میخواد که رابطه ای که دارید محکم باشه و تداوم داشته باشه