2733
2734
عنوان

لاغري 😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 44 پست
چرا؟؟؟ کاش منم از غذا بدم میومد کاش انقدر اشتها نداشتم خودمو یکسال کشتم تازه رسیدم به60 تازه یه رو ...

تنبلي تخمدان دارم 😭😭😭😭جوش ميزنم ريزش مو لاغري 

ديگم بگم 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب لباس جذب بپوش  لباس خیلی گشاد باشه معلومه بهت نمیاد  اگه خیلی دوست داری چاق بشی باید هر روز برنج بخوری چیپس و پفک بخوری  صبحانه کره و عسل و خامه بخوری سیب زمینی ؛  ژله بخوری اینا چاق میکنن

«فَاللَّهُ خَيْرٌ حافِظاً وَ هُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ»
تنبلي تخمدان دارم 😭😭😭😭جوش ميزنم ريزش مو لاغري  ديگم بگم 😭😭😭

اووووووو همچی گفتی گفتم خدای نکرده چه مریضی داره 

جوش و ریزش مو هم شد مریضی؟؟؟؟

دخترم تو حقته یه مامان خوش تیپ داشته باشی😍😍من یه مامان خوشتیپم😎😎😎
2731
خب لباس جذب بپوش  لباس خیلی گشاد باشه معلومه بهت نمیاد  اگه خیلی دوست داری چاق بشی باید هر ...

من عاشق همه اینام😭😭

قرص اينا نخوردي ؟اشتهات چطوره 

یه دوره فت فست خوردم خیلی خوب بود ولی بعدش دوباره لاغر شدم.اشتهام افتضاحه

زندگی فارق از معنی     زندگی فقط یعنی ،مثل یه مهره بازی کرده شدن       تنها مثل مرده راه رفتن😞💔
تنبلي تخمدان دارم 😭😭😭😭جوش ميزنم ريزش مو لاغري  ديگم بگم 😭😭😭

پرولاکتینت احیاناا بالا  نیست 

اووووووو همچی گفتی گفتم خدای نکرده چه مریضی داره  جوش و ریزش مو هم شد مریضی؟؟؟؟

كلا زشتم كرده از قيافه افتادم مخصوصا اطرافيانم خيلي مسخره ام ميكنن خيلي ها هرشب كار شده گريه دلم 

حسرت ي شلوارك مونده به دلم 

2738
یعنی اثر نکرد ؟والا من میخوردم میدیدی نصف شب از گشنگی ازخاب پامیشدم میخوردم میخابیدم حداقل یه ک ...

نه اصلا عين موش آزمايشگاهي همه نوع قرصو روم امتحان كرد آخرم گفت چاق نميشي بي خيال 😒

كلا زشتم كرده از قيافه افتادم مخصوصا اطرافيانم خيلي مسخره ام ميكنن خيلي ها هرشب كار شده گريه دلم&nbs ...

جانم به حرف دوروبریات اصلا اهمیت نده ببین اون موقع که من وزنم بالا بود همه میگفتن چقدر چاقی و فلان

الان که وزنمو آوردم پایین میگن اون موقع خوب بودی خیلی زشت شدی انگار معتاد شدی😨😨😨

کلن بیخیالشون باش بگو تو اروپا به این هیکل میگن مانکن شما جهان سومی هستین

والاااا حرصمو دآوردن دیگه

ربطي داره ؟شيش ماه پيش آز دادم ١٢اينا بود

اگه بالا باشه جوش میزنی   ریزش مو میگیری در بعضی موارد ترشح شیر میاره 

من با قرص مخمرابجوده کیلو اضافه کردم همه میگن خیلییی خوب شدی صورتمم پرشد میگن همینجوری بمو ...

عوارض نداره؟ 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد

من تا بيست و پنج سالگي نهايت پنجاه و پنج كيلو ميشدم  و كلي رژيم براي چاق شدن گرفتن كه نشد ... بعد مريض شدم به دلايلي و كلي كران تو رگ زدم و از اون به بعد از شصت پايين تر نرفتم بعد بچه هم هنوز جرعت نكردم وزنم رو اندازه بگيرم و يك هفته هست رژيم هستم . گلم لاغري بد نيست اينكه ورزش بري/شما پيلاتس/يوگا/ فرم بدنت رو درست كني بهتر هست چون سمت بالا بره همه اون رژيم هاي چاقي دور از جون باعث بيماري ميشه.

.....If the need the moon , I'll bring it down myself
2706