2733
2734
عنوان

بهترین چیزی که ازنی نی سایت یاد گرفتیدچی بود؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 491 بازدید | 56 پست
مثلا چیا  اخه منم تنبلی تخمدان دارم و حامله نمیشم

من خودم دیروز تاپیک زدم ک تنبلیم خوب شده خدازوشکر و تجربمو در اختیار بقیه گذاشتم 

میتونی بری ببینی

خدای بزززرگ بهتر از از این وضعیت نمیشد !!! چنان غرق درنعمتم کردی ک فقط ناچارم ازت عمر بیشتر بخوام تا روزای بیشتری شکر گزارت باشم   

من از روزی ک تصمیم گرفتم باردارشوم.تا حالا جواب همه سوالامو از دوستای نی نی سایتی پیدا کردم.تا کوچیکترین سوالی دارم فورا جوابشو اینجا پیدا میکنم.مخصوصا تو زمینه قبل و دوران بارداری خیلی از نی نی سایتیا اندازه دکترا اطلاعات دارن.وقتی اینجا سوالمو میپرسم بعد از دکتری میپرسم،همون جوابو میدن ک نی نی سایتیا دادن

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اینکه اکثر عروسها با خانواده شوهر مشکل دارن و طبیعیه   همش فکر میکردم فقط من مشکل دارم

اینکه وقتی بارها و بارها بهت بی احترامی میشه رابطتو کم کنی باهاشون

اینکه در زندگی زناشویی باید صبور بود و کوتاه اومد

اینکه مشکلاتی وحشتناکتر از مشکلات من هم وجود داره

اینکه غم و افسردگی با دارو درمان نمیشه درمان تو وجود خودمونه باید اراده کنیم فقط

اینکه به هر کسی اعتماد نکنیم آدم با وجدان خیلی کمه

اینکه ساده و مظلوم بودن همیشه خوب نیست کسی که نادان باشه درک نمیکنه

اینکه هنوز خیلی چیزا باید تو زندگیم یاد بگیرم

هیچ راهی برای نابود کردن خوشحالی بهتر از بدوش کشیدن بار غمهای قدیمی که وبال گردنتان شده وجود ندارد.
عروسای این دورو زمونه گرگن هر وقت خواهر شوهر شدم محلش ندم اصلا نه آبی بیارم نه سبویی بشکنم چون دستت ...

آخ آخ ما یه عروس داریم ینی بهش بگی چطوری ام یه داستان براش درست میکنه که مثلا منظورتون ازچطوری چی بوده

بعضی وقتاهم به یجایی اززندگی میرسی که دیگه نه محبت میخای نه توجه همین که کسی باهات کاری نداشته باشه کافیه...
2728
بخور چی میدی گلم؟ تاثیر داره؟من احساس میکنم پست شل ول میشه یا انگار میسوزه 

بخور اب با بابونه بریز تو قابلمه جوشید ی چادر بنداز برو زیرش

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2738

اینکه بعضیا قبل از سوال پرسیدن زود قضاوت میکنند واین خیلی بده متاسفانه.

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم خدایا مراقبم باش خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم.پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
خوشم مياااااااااااد تو همه تاپيك ها هم هسي فعاله فعاااااللللللل🤗

عزیزمی آره واقعا !❤❤😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))