2726
عنوان

دفع بقایای سقط؟

| مشاهده متن کامل بحث + 82835 بازدید | 285 پست
عزیزم من سقط کردم و بقایا دارم و ضخامت رحمم پایینه شما چی کار کردین...خواهش میکنم جواب بدین حالم خیل ...

حتما کنجد درمانی رو امتحان کنین عالیه من بعد ۹۰ روز با کنجد درمانی بقایا رو دفع کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه بابا البته قبلا هم یکی طبیعی سقط کردم و نیاز به کورتاژ پیدا نکردم اما الان نمیدونم چرا وسواس شدم ...

عزیزم به شما بعد سقط آنتی بیوتیک ندادن؟

🧸🧸🧸🧸🧸🧸                                                               
2728
نتیجه رو ب منم بگین چیکار کردین بلاخره

سلام‌گلم‌ شما چیکار کردی من یک هفتس سقط کردم عکس رو ب دکتر نشون دادم گفت عالیه ولی اصلا خونریزی ندارم آخر هفته وقت سونو دارم ولی میترسم بقایا داشته باشم‌چون اصلا خونریزی نداشتم 

سلام‌گلم‌ شما چیکار کردی من یک هفتس سقط کردم عکس رو ب دکتر نشون دادم گفت عالیه ولی اصلا خونریزی ندار ...

اگر اگر کار ب کورتاژ کشید پیش ی دکتر خبره برو فقط همین برو عطاری گرمی بگیر بخور تا اگ چیزی موند هم دفع شه، راستی شما میدونی چی بخورم تا رحمم جمع شه؟ 

ببخشیدهنگام مصرف  باید حتما خونریزی داشته باشیم؟ چون من خونریزی ندارم

سلام عزیزم خوبی ؟ عزیزم من مشکل شمارو دارم ۱ سانت بقایا دارم اما خونریزیم بند اومد کنجد خوردین جواب داد دفع کردین؟

سلام خانوما ،من دوماهه سقط کردم هنوز خونریزیم بند نیومده ،دو هفته پیش بقایام 29*22 م م بود ،قرص تجویز کردن اما زیاد تاثیر نداشت فقط لکه بینی داشتم اما از دیروز کنجدپوست کنده سالم دارم میخورم خونریزیم زیاد شد امروزم دوتا تیکه جگرطوری ازم دفع شد 

نمیدونم همین بود دفع شد یا باز برم سونو 

2706