2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رنگ ادرارم تیرس خیلی تنبل وخواب الود وخستم همش درازمیکشم بچم ک شیرمیخواد عصابم خوردمیشه کمردرددارم بیشترحالت تهوع هم دارم ولی بعضی وقتا اشتهام زیادمیشه ب شیرینی بیشترعلاقه دارم بنظرتون بچم چی میتونه باشه؟

2731
دختر پسرش برام زیاد مهم نیست فقط دلم میخواد بیشتر وسایل نی نی رو قبل اینکه خیلی سنگین بشم بخرم . چون ...

پسره دقیقا علایمتون مثل منه

فقط 2 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به خاطر یه پنجاه تومنی یه معامله میلیاردی رو بهم نزن👍
سلام من هفته هشتم بارداریم حال تهوع خستم کرده قرصم میخورم بازم دارم ازغذابدم میاد ولی مجبوری کم میخو ...

دختر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
سلام دوستان من رفتم سونو غربالگری سه ماه اول گفت احتمال 80 درصد پسره . ولی خانوادم میگن بچت دختره چو ...

پسر

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شاید این مطلب کمک کنه جنسیت نوزادتان را حدس بزنید چه چیز جالب تر و مفرح تر از حدس زدن جنسیت نوزادی ...

اصلا درست نیست!!!من دوقلو پسر باردارم از اول حاملگی دلم آب پرتقال میخواست تا الان...بداخلاق میشم گاهی،زشتم شدم!

ویار و تهوع اصلا نداشتم،از اولین روز بشدت گرمم بود،اصلا گوشت و پنیر نخوردم،ضربان قلب دوتاشونم بالای ۱۷۰ بود