2737
2739
عنوان

تخمدان پلیکیستیک و عرق رازیانه

| مشاهده متن کامل بحث + 37448 بازدید | 49 پست
قرص ویتاگنوس!! کاملا گیاهیه و برای تمام اختلالات قاعدگی مثل :بی نظمی، درد، تنبلی تخمدان ،تخمدان پلی ...

قره ویتاگنوس بعد از سه بار تو 3 ماه باعث شد که 3 روز لکه بینی ثابت به قبل پریودم اضافه بشه که تا الان بعد 14 سال هیج دارویی نتونسته این سه روزو حذف کنه!!!!

ممنون، بیمارستان ارش، هزینه ش حدود سه تومن شد، دولتیه و زیر نظر دکتر معینی و کاشانی بودم

سلام عزیزم 🌹

شما چه ماهیivf کردین

و زیر نظر کدوم دکتر معینی بودین

محسن معینی یا اشرف معینی؟

آدرس بیمارستان آرش کجاست؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم 🌹 شما چه ماهیivf کردین و زیر نظر کدوم دکتر معینی بودین محسن معینی یا اشرف معینی؟ آدر ...

اشرف معینی عزیزم

رسالت

هر سال یکبار بی تفاوت از لحظه ی مرگم گذشته ام بی آنکه بفهمم یک روز در چنین لحظه ای خواهم مرد!

سلام عزيزم با اينكه مدت خيلي زيادي گذشته از تاپيك ولي گفتم اينو بگم ديگرانم استفاده كنم،خانم دكتر تاجيك گفتن رازيانه براي تخمدان پلي كيستيك نتيجه ي عكس داره يعني وضع رو بدتر ميكنه،من ب اين حرفشون رسيدم ٣،٤ماه رازيانه مصرف كردم،هميشه پريوديام منظم بود ولي اينماه اصلاً پريود نشدم با اينكه مجردم هستم و واقعاً فهميدم تأثير منفي رازيانه بود و بهتر ك نشدم هيچ بدترم شدم،لطفاً كسايي ك پلي كيستيك هستن رازيانه مصرف نكنن و حتماً زير نظر دكتر باشن،دكتر طب سنتي بهترين گزينس

2731