2703
2553
عنوان

امروز سزارین میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 1111 بازدید | 39 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم ببخشید با توجه به تاپیک هاتون متوجه شدم عمل ابدو شکم‌کردید و بچه سوم اوردید؟  واقعا ...

عزیزم وقتی عمل کردم شکمم عالی شد

ولی بعد از زایمان دوباره شکمم زشت شده البته بهتر از قبل از عمله

اینم بگم واقعا از عملم پشیمونم چون شدم مثل چینی شکسته و بندزده

نمیتونم فعالیت زیادی انجام بدم و دیگه چیزای سنگین نمیتونم جابجا کنم . 

ببخشید دیر جواب دادم من مدتیه نی نی سایت نمیام

دو تا پسر داشتم گفتم یک دختر هم داشته باشم. اما علیرغم تلاشها و هزینه های فراوان سومی هم پسر شد. سه تا گل پسر دارم شکر خدا. عاشقشونم عاشققققق. ولی هنوزم دلم دختر میخاد. دل شوهرم هم دختر میخاد. بخاطر مشکلی که دارم، دیگه نمیتونم بچه دار بشم. رفتم بهزیستی رفتم کمیته امداد شاید بتونم دختر یتیمی پیدا کنم و مادرش بشم ولی قسمتم نشد. کارم شده گریه و دعا. ترو خدا هرجای ایران اگر دختر بچه یتیمی میشناسین که میتونه دخترم بشه بهم معرفی کنید. بخاطرش هرکاری میکنم. 
2720

سلام همیلا جان لطفااا من رو راهنمایی کن که چش شد بچه خوب رشد کرده بود سکوت تو بارداری مشکلی پیدا نکرد خواهش میکنم برام توضیح بده منم مثل شما عمل ابدو کردم الان شوهرم میگه بچه می‌خوام خواهش میکنم عزیزم

2714
عزیزم وقتی عمل کردم شکمم عالی شد ولی بعد از زایمان دوباره شکمم زشت شده البته بهتر از قبل از عمله ...

هلما جان میشه بگی تو حاملگی بچه خوب رشد کرده بود اخه منم ابدو کزدم باردارم خیلی نگرانم

هلما جان میشه بگی تو حاملگی بچه خوب رشد کرده بود اخه منم ابدو کزدم باردارم خیلی نگرانم

سلام عزیزم منم دوتا بچه دارم ابدو کردم توی فکر سومی ام 

دلم میخواد ببینم بعدش شکم چه شکلی میشه !!!!!!! دکترم میگفت هیچی نمیشه کمی فقط پهلو میاری 

نمیدونم والا حرف کیو باور کنم 

خداکنه یکی بیاد بگه 

😣