2726
عزیزم منم بارداری ام ناخواسته است پسر اولم یکسال هشت ماهشه شبی که فهمیدم انقد گریه کردم پافشاری رو پ ...

وای عزیزم انشالله صحیح وسالمه منم ازاین میترسم ک کلی دارو گیاهی و زعفرونو زرشک خوردم ولی هیچ اثری نکرده واسم فقد بعضی وقتا زیر دلم هی میگیره میگم بااین ک من اینارو خوردم یهو  اگ سالم بمونه و سقط نشه خدایی نکرده مشکلی نباشه براش

وای عزیزم انشالله صحیح وسالمه منم ازاین میترسم ک کلی دارو گیاهی و زعفرونو زرشک خوردم ولی هیچ ا ...

نه داروی گیاهی اثری نمیزاره عوارض قرصه بیشتر من قرصو از یه اشنایی تو داروخونه سیصد خریدم همه ده تام استفاده کردم متاسفانه

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ان شالله نی نی ت صحیح وسالم میاد بغلت😍😍

مرسی عزیزم ان شاالله

نوشته به نسـلی تبدیل شدیـم کہ دیگہ هیچی حالمون خوب نمیکنه بجـز بغل😻گوه میخوری از طرف من حرف میزنی عنتـر من فقط با پـول حالم خوب میـشہ😾
دو شب بعد سقطم مثلا پسر کوچیکمو نزدیک بود از دست بدم از گریه ریسه رفت بیهوش شد فقط چشاش باز بود عین ...

وای عزیزم خدارو شکر بخیر گذشته چقد ناراحت کننده 

واسم دعا کنید هرچی خیره پیش بیاد 

2728
وای عزیزم خدارو شکر بخیر گذشته چقد ناراحت کننده  واسم دعا کنید هرچی خیره پیش بیاد

ان شاالله راه درست پیش بگیری این تجربه من بود خدا تقاص این کارو با امتحان کردن من با بچم داشت میگرفت الانم هشت هفتمه خداروشکر همه چی فعلا خوبه 

شما از بارداریت مطمئن شدی ؟از دادی

ب سلامتی گلم یعنی منم نگهش دارم

باز دختر گلت بزرگه تا نی نی بیاد میشه سه سالش ماشاالله خانومی میشه من الان اگه نی نی دنیا بیاد پسر اولم تازه میشه دوسالش الانم طفلک داره شیر میخوره از من یکم سختی دارن اما حالا که اومده باهم بزرگ میشن راحت میشیم تنها نمیمونن بچه های اولمون بعد چن سالم همبازی هم میشن نفس راهت میکشیم