2726
خوش بحالت بابا شوهرمنم شور توجه رو درآورده یه رژلب میزنم ی ساعت تحلیل میکنه ک چرا نباید او رنگ و بزن ...

منوجدیدا خیلی حساس و بدشدم همش گیر میدم نق میزنم گلایه گلایه ک چرا باهام خوب نیسی میترسم ازم خسته شه ولم کنه  دست خودم نیست هرکار کردم ک خودمو به بیخیالی بزنم و کم محلی کنم نتونستم نمیتونم اعصابم خورد میشه اونم بی نحلی میکنه منم یعنی دیوانه میشم یهو عین بمب منفجز میشمو تامیتونم گلایه میکنم و ناراحتی میکنم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یکمم تو بی محلی و امتحان کن اگه ج داد که هیچ اگه نداد بشین رو در رو بحرف باهاش 

وای من بی محلی کنم اونم بی محلی میکنه اصلا انگار ککشم نمیگزه این رفتارشو میبینم دیونه میشم وای خیلی تحملم کمه هرکار میکنم نمیشه بخدا قلبم درد گرفته از بس جوش زدم 

2728
ممنون عزیزم فقط اینو بپرسم یادم نرفته شما تهرانید اگه بله چ کسی رو معرفی میکنید  اگه نمیشه گف ...

نخعی عالیه. ابجیم میرفت پیشش چن جلسه. صورتش جوشه زیر پوستی میزد شد عینه اینه. 

منتها ویزیتاش و داروهاش کلی میشه. اون چون دسش تو جیبه خودشه براش مهم نیست پولش

نخعی عالیه. ابجیم میرفت پیشش چن جلسه. صورتش جوشه زیر پوستی میزد شد عینه اینه.  منتها ویزیتاش و ...

خدارو شکر من دستم توو جیب خودم نیست اما مادر پدرم جونشون برام در میره مادرم نخعی رو پیشنهاد داد بهم 

مرسی از نظرت 

تنت زخمی،دلت آزرده باشد//نگاهت سرد و باران خورده باشد//شده؟!گنجشک باشی و شبی باد//تمام لانه ات را برده باشد؟!                              
خدارو شکر من دستم توو جیب خودم نیست اما مادر پدرم جونشون برام در میره مادرم نخعی رو پیشنهاد داد بهم& ...

خداروشکر که پدرو مادرت سایشون بالا سرت هستو برات ارزش قائلن. قدرشونو بدون ایشالا همیشه زیره سایشون باشی عزیزم.‌

چرا رک باهاش نمیشینی نیم ساعت آروم در مورد این مسئله حرف بزنی

ن بابا آرومم حرف زدم فایده نداره بدترمیشه عادت کرده اعصابمو خورد میکنه کاراشوبی ارزش میکنه بعد شاید تواون عصبانی کردن من یذره تغییرکنه اونم موقتی 

عزیزم سرچ کن بخون.نمیدونم اثرش چهقدره من چهار ماه پیش زدم تا الان هست.مامانم سبزه بود سفید شده.خودت ...

عزیزم میشه لطفا اسم دقیق کوکتلی که گرفتی روبگی من همونو سفارش بدم.

گلوتاتیون.و ویتامین سی.برو دکتر بگو باهم ترکیب کنه برات بزنه.فقط یکم درد داره.هر دکتریم نمیکنه.بگو ک ...

سلام خوبی عزیزم میشه بیشتر راهنماییم کنی از کجا تهیه کنم

خداجونم خودت برام نگهش دار .....88881811...88