2733
2734
عنوان

شوهرم دیگه دوستم نداره😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1625 بازدید | 59 پست
میدونین شوهرم خیلی بی احساسه  مثلا گفت دیگه بعد ماه رمضون همو میبینیم گفتم دلت میاد خیلی جدی گ ...

ای وای چه بد توهم نزنگ اس هم نده فعلابزار اوضاع همینجوری بگذره بالاخره معلوم میشه چرا اینطوری میکنه

👇👇👇خانما آقایون لیدی  اند جنتلمن نی نی سایتی ها بشنوید و آگاه باشید نام کاربری من جاندیا هستش یه اسم کره ایه تو فیلم پسران برتر از گل تورو خدا فکر بد نکنین 😢😢😢بعدشم خودم میدونم که اسمش گیوم جاندی بود کاربری قبلیم جاندی بود که ترکید مجبور شدم اینو بزارم جاندیاکه سایت قبول کنه😁😁😁😢😢😢😢👆👆👆👆            من به مرگی فکرمیکنم که زندگی هدیه میده....من یک حامی اهدای عضو هستم😍😍تاخدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز؟؟؟................. میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم😍😍😍😍                 درسته بهشت جای خوبیه اما بچه های جهنم همه آشنان😁😁            وای من تنوع امضاهام چه زیاده 😥😥😁😁😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره کرده بود😔ن باهاشم

جنسی؟

اه اعصابم خورد شد 

خدا به دلت ارامش بده

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
جنسی؟ اه اعصابم خورد شد  خدا به دلت ارامش بده

نه اون مورد اصلا فقط دو باری باهاش بیرون رفته بود و ی هفته دوست بود باهاش😞

جوری دستامو بگیر که انگار قراره همین الان از دستم بدی 👫
2728
هیچوقت ب کسی اعتماد نکن اینو مشاور بهم‌ گف

دقیقا حتی ادم به خودشم نباید اعتماد کنه هر انسانی ممکنه تو یه شرایطی خیانت کنه حتی خود ادم 

خیلی حرف سنگینیه ها ولی خیلیارو دیدم میگفتن ما هرگر خیانت نمیکنیم ولی کزدن و تو شوک کارخودشون موندن 

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
نه اون مورد اصلا فقط دو باری باهاش بیرون رفته بود و ی هفته دوست بود باهاش😞

عزیزم بهش فکر نکن میدونم خیلی بد دردیه ولی چه میشه کرد اول و اخر این دنیا همینه کلیتوش کثافت کاری داره تجربه دارم که میگم

عزیزم مغرور باش اما نه طوری که لجباز و بد خُلق  به نظر بیای.یه جوری که انگار قصدی نداری و فک نکنه میخوای اذیت کنی چون بدتر لج میکنه ولی بی اعتنا باش توام.جوری که به نظر بیاد کلا مدلت اینطوریه.خودتو سرگرم کن اصلا به اینکه آخرین بارکی بهت زنگ زده فکر نکن.بعد میبینی که اون بیشتر نگران و متعجب میشه که چرا خبری ازت نیس.هرچقدرم دیر به دیر بهت زنگ زد وقتی باهاش صحبت کردی دلخوریتو ابراز نکن اصن که از همون یه باریم که زنگ زده پشیمون میشه.جوری حرف بزن که انگار توام مشغول بودی و اصن حواست نبوده که دوروزه زنگ نزده.و خیلی محترم و خوشبرخورد و مودب حرف بزن که از ریلکسیت متعجب بشه.مطمئن باش اینطوری خیلی براش مرموز و جذاب ه نظر میای.و واسه اینکه سر از کارت دربیاره و مطمئن بشه که هنوز موردِ توجهته بیشتر میاد دورو برت

❤چترو بارانِ منی،جانِ منی❤
2738
دقیقا حتی ادم به خودشم نباید اعتماد کنه هر انسانی ممکنه تو یه شرایطی خیانت کنه حتی خود ادم  خی ...

مشاور چشم منو خیلی باز کرد

نامزد منم جوری بم اعتماد داده بود ک خودم وحشتناک شدم

خودشم میگف من نبودم شیطان بود توی من

مشاور چشم منو خیلی باز کرد نامزد منم جوری بم اعتماد داده بود ک خودم وحشتناک شدم خودشم میگف من نبود ...

دقیقا شیطان یه لحظه ادمو گول میزنه منکه میگم خدایا من انسانم و انسان نفسش ضعیفه اگه یه روز خواستم خیانت کنم قبلش جونمو بگیر تا تو لجن گرفتار نشدم 

دیگه بهش اعتماد صد درصد نداشته باش اجی جونم 

تا شیطان هست هیچ انسانی صد درصد معصوم نمیمونه

دقیقا شیطان یه لحظه ادمو گول میزنه منکه میگم خدایا من انسانم و انسان نفسش ضعیفه اگه یه روز خواستم خی ...

ن دیگ بخامم نمیتونم اعتماد کنم دیگ ب خودمم اعتماد ندارم ب خودشم گفتم هرگز اون اعتماد کامل رو نمیتونه برگردونه

2706