2726
عنوان

پسر دوسالم یکی دو روزه لکنت شدید گرفته ، دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 38 پست
بچه من دوسالشه اصلا حرف نمیزنه  ناراحتم خیلییییی خوشبحالتون ک حرف میزنه چسکار کردین؟

زیییییاااااااد حرف بزن باهاش ،خیلی زیاد. بعد ازش سوال بپرس 

هیچی نمیگه ینی؟

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیییییاااااااد حرف بزن باهاش ،خیلی زیاد. بعد ازش سوال بپرس  هیچی نمیگه ینی؟

آخه چی بگم؟

آب میخواد میگم آب میخوای؟

فقط نق میرنه ینی آره

میگم بگو آب گریه میکنه ک آب و زودتر بده

مشکل من اینه که نمیدونم چجوری باهاش حرف بزنم یاد بگیره بخدا درب در دنبال ی کتاب خوب گشتم نبود هیچکسی و ندارم راهنماییم کنه

دارم دق میکنم بخدا

بغل میخواد نمیگه بغل

هی بهش میگم بغل؟ فقط میگه عهه عهه

موقع خواب میگم لالا داری؟میگم لالا لا

بازم هیچی ک هیچی

2728
آخه چی بگم؟ آب میخواد میگم آب میخوای؟ فقط نق میرنه ینی آره میگم بگو آب گریه میکنه ک آب و زودتر بد ...

عزیزم اگه خیلی نگرانی پیش یه مشاور برو یبار 

ولی الان تویع تاپیک دیگم بودم که یکی گفت پسردوسالم هنوز حرف نمیزنه 

ولی پیگیری کن حداقل نگرانی خودتو برطرف کنی

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ