2733
2734
خوبه راضیم یعنی خوب شد ولی من یه کوچولو بی اعتمادی رو نسبت بهش دارم 

خب دیگه ته دلتون صاف نمیشه. من ولی از شما لجم میگیره چقدر ساده بودین. یه چیزی مگه خانواده تون بهتون اهمیت نمیدادن که نظرتون رو نپرسیدن؟ یعنی شما دوستش داشتین از اول> یا اینکه حالا یه کم سنتون کم بود توی نوجوانی ذوق ازدواج و اینها باعث شد براتون مهم نباشه که کیه ؟

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
خب دیگه ته دلتون صاف نمیشه. من ولی از شما لجم میگیره چقدر ساده بودین. یه چیزی مگه خانواده تون بهتون ...

کسی اصلا نظر منو نپرسید  میگم من اومدم ازاتاق بیرون اونا تمام حرفاشونو زده بودن نزاشتن من چیزی بگم

اره شاید برام مهم نبود که کیه و ذوق هم داشتم من بهش وابسته شدم عاشقش شدم قبل از اینکه بفهمم تو گذشتش کسی بودع 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کسی اصلا نظر منو نپرسید  میگم من اومدم ازاتاق بیرون اونا تمام حرفاشونو زده بودن نزاشتن من چیزی ...

خب باز هم خوبه که سرانجامش خوب بود اینجا که همش ختم به طلاق و خیانت میشه. ذهنمون رو خراب کردن رفت. ولی فهمیدم اصلا نباید آدم خودش رو عاشق نشون بده. مردها اگه نشون بدی دوستشون داری دیگه بی خیال ابراز احساس میشن. 

تصمیم گرفتن دست خودمان نیست. تنها چیزی كه باید درباره اش تصمیم بگیریم این است كه با روزگاری كه نصیب ما شده است ، چه بكنیم.
خب باز هم خوبه که سرانجامش خوب بود اینجا که همش ختم به طلاق و خیانت میشه. ذهنمون رو خراب کردن رفت. و ...

اره دقیقا هیچ وقت نباید اینکارو کرد من اشنباهاتم از اول زیاد بود  حرف نزدنم .احساسی تصمیم گرفتنم همشو همش 

2731
اره دقیقا هیچ وقت نباید اینکارو کرد من اشنباهاتم از اول زیاد بود  حرف نزدنم .احساسی تصمیم گرفتن ...

عزیزم داستان زندگیتو خوندم 

مرسی که وقت گذاشتی و نوشتی 

امیدوارم زندگیت روز به روز زیباتر بشه

عزیزم داستان زندگیتو خوندم  مرسی که وقت گذاشتی و نوشتی  امیدوارم زندگیت روز به روز زیبات ...

مرسی از شما که وقتتو گذاشتی و خوندی ممنون زندگی همه سرشاراز محبتو عشق باشه انشاالله