2737
2734
😂😂من متنفرم از زبان فقط شوهرمو تشویق میکنم یاد بگیره حداقل عصای دستم باشه اونور😂😂😂

ما برعکسیم،شوهرم تو کتش نمیره زبان 😂😂

فوق لیسانسشو کلا با تقلب گرفت 😶

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خيلي چوپانا شرفشون از امثال دكتر نماها بيشتره بعضي كوته فكرا كه نميدونن حرف زدن چيه لازم نيست راجع ...

حالا اينجا كي ادعاي دكتريش شد

معني كوته فكري رو هم فهميديم

هر كس مرا برنجاند خدا را رنجانده است  
ما برعکسیم،شوهرم تو کتش نمیره زبان 😂😂  فوق لیسانسشو کلا با تقلب گرفت 😶

شوهر من از وقتی شناختمش میره کلاس زبان 

چون قصدش هم جدیه 

گفت که من بلاخره میرم حتی اگر ده سال بیست سال طول بکشه 😢

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
2731
شوهر من از وقتی شناختمش میره کلاس زبان  چون قصدش هم جدیه  گفت که من بلاخره میرم حتی اگر ...

شوهر منم میگه شده بعد بازنشستگی برم ولی میرم،فعلا که داریم جمع میکنیم ببینیم چی میشه

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊
شوهر منم میگه شده بعد بازنشستگی برم ولی میرم،فعلا که داریم جمع میکنیم ببینیم چی میشه

تا میتونین جمع کنین و ملک بخرین که بعدا حداقل بدونین هر ماه پول دستتون میرسه و ی پشتوانه دارین اینجا

👨‍👩‍👦‍👦💫شایان💕شوان 💫👨‍👩‍👦‍👦
تا میتونین جمع کنین و ملک بخرین که بعدا حداقل بدونین هر ماه پول دستتون میرسه و ی پشتوانه دارین اینجا

آره فقط ملک وزمین الان ارزش داره بقیه چیزا ریسکه،الانم رفته بالا 

2738
خودم دوس ندارم همسرم اصرار داره  معلوم نيس شايد موقت شايد دايم  فعلا برا فوق دكتراي همس ...[/QUOTE]

[QUOTE=59240838]خودم دوس ندارم همسرم اصرار داره  معلوم نيس شايد موقت شايد دايم  فعلا برا فوق دكتراي همس ...

چه رشته هایی میخونید؟

افرین

موفق باشید

با فوق دکترا میخان کجا کارکنن؟

اینجا استاد بودن؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
چه رشته هایی میخونید؟ افرین موفق باشید با فوق دکترا میخان کجا کارکنن؟ اینجا استاد بودن؟

سلام عزيزم 

من پزشكي ايشون هم برق خوندن هم اقتصاد

برا اقتصاد دارن ميرن 

اينجا دانشگاه هم تدريس ميكردن 

ولي حچون استخدام به ارگان دولتي بودن هيت علمي نميتونستن باشن