2737
2739

سلام... من خودم از بچگی کانون ایران میرفتم....اگه بخونی اره عالیه مدرکشم معتبره اما اگه نخونی درسته ک میوفتی... مثل کانون های دیگه کشکی نیست... در مورد مکالمه هم ترم های اخر همش مکالمه کار میکنن

عذرمیخام چندسال طول کشید؟الان راحت میتونید اخبار وفیلم گوش بدین بدون ابهامی

بله من که میتونم... با این که مدرکمو تازه این ترم میگیرم اما فیلم های زبان اصلی فیلم اهنگ همه چی میتونم گوش کنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچ کدوم به اندازه موسسه زبان دکتر مهدی منوچهرزاده نمیرسه ، کاملا روشش متفاوت از این موسسه هایی که فقط به فکر شعبه زدن هستن ، هستش از مکالمه تا آیلتس ام داره ، مکالمه عالی میشه عالی هزینه اش از همه جا بالاتر هست ولی می ارزه به نتیجه ای که میده چون تو بیست جلسه راحت مکالمه روزمره رو یاد میده و هم اینکه تضمین و گارانتی داره ، کدوم موسسه زبان تو ایران تضمین میذاره خدایی اونجا، برگه ضمانت برات میفرستن کلاساشم من پکیجشو گرفتم با این که قبلا کلاس حضوری میرفتم تو کانون و سفیر و ولش کردم اینجا با پکیجی که معلم پشتیبان داره پیش میرم فوق العاده اس تیمشون ، البته کلاس آنلاین تک نفره هم داره ولی من پکیج رو انتخاب کردم و خیلی ام راضی ام ، البته من با قیمت مناسب به خاطر مشاور مهربونی که دارم گرفتم اگه خواستین بگین که شماره مشاورم رو بهتون بدم 

از صفحه سوم به بعد ازخودکانون زبان دارن تبلیغ می کنن😶

نظراتت متفاوته یکم گیج شدم

ولی وقتی آنالیز کردم

دیدم کانون برای گرامرخوبه بچه تو مدرسه کم نمیاره

سفیر برای مکالمه بیشتر کسایی ک علاقه دارن زبانو یاد بگیرن یا مهاجرت کنن

من هدفم درس دخترمه میزارم کانون

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
2738
نظراتت متفاوته یکم گیج شدم ولی وقتی آنالیز کردم دیدم کانون برای گرامرخوبه بچه تو مدرسه کم نمیاره ...

کانون رو معلم پسر منم پیشنهاد داده ولی میگن خیلی سخته نگرانم بچه کلا از زبان زده بشه از طرفی هم گرامر اصلا سخت نیست اگر بچه به درس علاقه داشته باشه خودش میتونه تا کنکور گرامرش رو عالی یاد بگیره مکالمه مهم تره

اینا تجربیات دوران تحصیل خودم هست که یه مدت کلاس زبان هم میرفتم ممکنه الان شرایط تغییر کرده باشه

کانون رو معلم پسر منم پیشنهاد داده ولی میگن خیلی سخته نگرانم بچه کلا از زبان زده بشه از طرفی هم گرام ...

دوستای شوهر منم معلم زبانن گفتن کانون برا دانش آموز بهتره

وقتی واردسایت میشید در قالب ادب صحبت کنیدنگید مجازیه یه دل پشت اکانته بترس از روزی که بشکنیش آهش دامنتو خواهد گرفت....کاربربی ادب  ولی اگه بخوای بی ادبی کنی جوابتو میدم واز خودم دفاع میکنم✌😊باهم مهربان باشیم💚ودر اخر وقتی دلت از جایی پره وارد سایت شدی عقده هاتو خالی نکن😬یا کلا نمیتونی آروم شو بعد وارد سایت شو😄
دانشگاه بهشتی تو شعبه ولنجک و اكباتان گروه زبانهایی خارجی آزاد داره ترمی 195 تومن خیلی عالی و مكالمه ...

سلام دوست عزیزم، شما کلاستون تموم شد؟ مدرکتونو گرفتین؟ راضی هستین؟ میشه بیشتر در مورد این کلاسا توضیح بدید؟ هنوزم برگزار میشه؟

خودم خوندم اونجا به نظرم یه ادم بی کار میخواد که هی بره پاس نشه از شوق و ذوق هم بیفته  من‌خودم ...

سلام عزیزم منم با حرف هاتون خیلی موافقم چون خودمم چندساله اونجا میرم ولی الان خیلی انگیزم رو از دست دادم و درست نمیتونم صحبت کنم. میشه شما میتونید یه آموزشگاه بهتر رو به من پیشنهاد بدید؟🥹

یه اموزشگاه زبان هست تو کرج .من خیلی تعریفش رو شنیدم همسایه ما دخترشو اونجا میبرد برای کلاس زبان انگلیسی و خیلی رضایت داشت منم اتفاق برای دختر خواهرم شماره موسسه رو گرفتم .اینجا میزارم میتونی زنگ بزنی اطلاعات بگیری.تا جایی که میدونم کلاسهای انلاین دارن و برای خیلی از زبانهای دیگه غیر از انگلیسی هم کلاس برگزار میکنند گلی     

02633529357 اینم شماره اموزشگاه راستان

2706