2726
عنوان

بعد از 6ماه برگشتن

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 82 پست

من اصلا به اینکه ول کردن رفتن کاری ندارم، همون موقع که سر خرید کردن بازی دراوردن باید متوجه میشدید خانواده محترمو درستو درمونی نیستن، بحث خرید چهارتیکه لوازم ارایش نیست اینکه اینقد احترام حالیشون نمیشه و اینقد خساست بخرج میدن مهمه، دیگه کار بعدیشون هم که بدتر بوده. من اگر بودم برای دخترم یه خط جدید میخریدم که دم کنکور با دیدن هر اس ام اس تمرکزش بهم نخوره، بهش هم دلگرمی میدادم که عزیزم حالا حالاها برا ازدواج وقت داری نگران این مسایل نباش

اره باید خطشو عوض کنم دو ماه مونده به کنکور دخترمم خیلی زحمت کشیده انشا الله نتیجه خوب بگیره ا ...

من احساس میکنم خودتون هم سنتون کمه برای مادر یه دختر ۱۶ ساله بودن، چند سالتونه؟ البته ببخشید بخاطر این میگم که مامان خودم فاصله سنیش با من کم بود گاهی واقعا نمیدونست چیکار کنه، بهرحال ایشالا خوشبخت بشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من احساس میکنم خودتون هم سنتون کمه برای مادر یه دختر ۱۶ ساله بودن، چند سالتونه؟ البته ببخشید بخاطر ا ...

منم 16سالم بود ازدواج کردم اما اون موقع فرق میکرد همه دوستام سن پایین ازدواج کردن خدارو شکر شوهرمم مرد خوبیه اما الان فرق میکنه سن ازدواج بالا رفته

من تا الان خواننده خاموش بودم چند ساعتم درگیر اسم مستعار بودم اخرش الکی نوشتم منگوله قبول کرد   

عزیزم به نظر من سن دخترتون خیلی کمه مطمئنا در آینده کیس های خوبی هم خواهد داشت  بزارید درسشو بخونه تو این سن یقینا از سر احساس تصمیم میگیره شرایط خواستگارشم با این اوصاف زیاد جالب نیست بعد شش ماه برگشتن که چی