2726
عنوان

نحوه استفاده از شیاف سایکولوژست

| مشاهده متن کامل بحث + 161642 بازدید | 45 پست
منم۶ماهه پروژسترون استفاده میکنن. اوایل بارداری آمپولشو میزدم روزی دوتا. بعد بعلت نبودن جای سالم در باسن، از دکتر خواستم شیافشو بده. سه ماهی هست شیافشو استفاده میکنم واژینال البته. ایرانی هم استفاده میکنم و خوب بوده. دکتر گفته اونی که بیرون میریزه هم مهم نیست. به حد لازم جذب میشه.
بزرگترین تراژدی زندگی مرگ نیست... بی هدف زندگی کردن است

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شیاف از مقعد استفاده کنید بهتره چون جذبش سریعتر صورت میگیره و بیرون نمیریزه من شش ماه استفاده کردم همشم از مقعد بود
خدایا فقط تو میدانی یک زن برای مادر شدن چه دردهایی را تحمل میکند پس بحق عظمت و بزرگی ات ای یگانه فرزندانمان را در پناه خود بگیر ...
2728
منم جفتم پایینه. دکترم گفت واژینال ولی من گفتم اذیت میشم. گفت مقعدی هم باشه مشکلی نیست. هروقت شیافو قط می کنم چند روز بعد لک میبینم. فک کنم باید تا آخر بزنم
خدایا سلامتی و آرامش زندگیمونو از دستای مهربون خودت می خوام.خدایا مارو محتاج خلقت نکن  

عزیزان توجه کنید اگر در بارداری لکه بینی دارید حتما حتما از مقعد استفاده کنید ،،اما اگر برای جلوگیری از سقط وزایمان زودرس هست از واژینال ،،اینو از چندتا دکتر زنان پرسیدم،چون خودم هم دارم استفاده میکنم

عزیزان توجه کنید اگر در بارداری لکه بینی دارید حتما حتما از مقعد استفاده کنید ،،اما اگر برای جلوگیری ...

من رفتم دكتر لكه بيني داشتم شياف بهم داد اونقدر ناراحت بودم نپرسيدم كه از واژن يا مقعد الان چيكار كنم؟زنك هم ميزنم ور نميداره

سلام خانما من از هفته شیشم لک بینی داشتم تا هفته ده شیاف استفاده کردم ولی تا قط کردم بعد از یه هفته خون یزی شدید کردم رفتم سونو انتی گفت هیچ مشکلی نداری فقط جفتت یذره پایبنه ولی بازم خیلی میترسم چون هنوز خونریزی دارم ولی کم شده روزی دوبار شیاف استفاده میکنم ولی هنوز قطع نشده 

سلام بچه ها منم لکه بینی داشتم ولی الان تموم شده .تازه دکتر رفتم بهم داد شیافشو دیروز یکیشو استفاده ...

سلام عزیزم من الان پیامتو دیدم میخوام ببینم شما لکه بینیت چه جوری بود من هفته ۶ هستم سه روزه مثل روزای اول پریود ترشح قهوه ای دارم یه روز هم یه کم قرمز دکتر شیاف داده شما دقیقا چه جوری بودی؟

سلام عزیزم من الان پیامتو دیدم میخوام ببینم شما لکه بینیت چه جوری بود من هفته ۶ هستم سه روزه مثل روز ...

سلام عزیزم منم همینجوری بودم لک بینی قهوه ای داشتم هرشب شیاف استفاده میکردم تا س ماه اولم تموم شد ولی خدارو شکر تا س ماه اولم تموم شد لک بینیمم قط شد جفتم رفت بالا انشالله ک شما هم لک بینیتون قطع بشه نگران نباش 

سلام مامانا

من امروز رفتم تو ٩ هفته و صبح دقيقا توي ترشحات رحمم رگه هاي قهوه اي ديدم

دكترم قبلا برام شياف نوشته بود كه اگه لك ديدم استفاده كنم كه من هم يدونه مقعدي استفاده كردم

حالل استرس گرفتم اين لك مال چي بوده ، شاغل هستم ،هفته پيش يك هفته مرخصي گرفته بودن يكم استراحت كنم و مشكلي هم نداشتم حالا نميدونم فردا رو چيكار كنم برم سركار يا نه

يه پسر ٦ ساله دارم و قبل از اون دو سقط داشتم ا

اي خدا كاش همه ي مامانا بارداري ارومي داشته باشند

لطفا راهنماييم كنيد

2706