2726
نه ک چیزی بگه. اینکه میگی ب شوهرت رو میگم. ک برنمیگرده بهت یجیزی بگه.خدایی من جای شوهرت بودم اصلا ...

اخه سالای قبل بیشتر عیدی میداد . ولی بنظرم عیدیو کم کردن بی احترامیه . شاید از اول همین قدر میداد ناراحت نمیشدم

و خدایی که به شدت کافیست ... 
😑😑. مادر شوهرم نفری 200 به منو شوهرم داده از صب حیثیت نذاشتم واسش . هی به شوهرم میگم این گدا بازیا ...

برو روی مادر شوهرتو ببوس. مادرشوهر من تو کل این ۳ سال که عروسشون شدم ۱۰ هزار تومن عیدی نداده بهم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تهش یه روسری ببر. عیدی بده عیده بده خودش چی داد؟ تا تو باشی سال بعد جان فشانی نکنی😠 یه تیشرت یه ...

من اگر روسری هم ببرم باز باید براش پول نو ببریم. پولشم نمیده بهمون. پس فرقی نداره. بخام نخام باید بهش انقد پول بدم

2728
جوابتو دادم بخون. گفتم چ عیدی ای ببر از این ب بعد. لازم نیس خودتو بکشی براش. اونا فک میکنن حمالشو ...

اون داره پول نو میگیره. وقتی پولمونو نمیده چیکار کنیم؟تودش باید بفهمه دیگه. شوهرمم که جان نثار مامانشه. 

منم همون پول نو رو به عنوان عیدی میدم. چون هرچی هم بخرم بازم مول نو گردن ماست

اخه سالای قبل بیشتر عیدی میداد . ولی بنظرم عیدیو کم کردن بی احترامیه . شاید از اول همین قدر میداد نا ...

طرز فکرت اشتباهه دوست گلم.

نمیدونم هر جور خودت میدونی.

مادر شوهر پدر شوهرم پارسال ماشین بهم عیدی دادن. امسال گردنبند طلا.

چون پارسال ماشین داد امسال باید خونه میداد؟؟

عیدی داده بهت خلاصه.

نيستَمِتون ، نه همتون ،بيشترتون