2737
2734
عنوان

به بچه های فامیل نفری چند عیدی میدید

| مشاهده متن کامل بحث + 20749 بازدید | 498 پست
خدا حفظشون کنه،دلم برا بابام گرفت دیشب هیچی پول نداشت عیدی بهمون بده موقع سال تحویل رفت حموم که جلوم ...

جانِ دلم😢😢😢😢

عزیزمممم

چقد ناراحت شدم

امیدوارم امسال سال خیلی خوبی برای پدر و خانواده ت باشه عزیزدلم😔😔😔😔😔😔😔

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
جانِ دلم😢😢😢😢 عزیزمممم چقد ناراحت شدم امیدوارم امسال سال خیلی خوبی برای پدر و خانواده ت باشه ع ...

خیلی ممنون عزیز دلم همچنین❤❤

خیلی خوشبختم 😍😍چون مردی نصیبم شده که همه هم و غمش آرامش منه❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من هم جوگیرشدم به کسایی که نباید میدادم دادم🤣

خواهرشوهرم به بچه کوچیکم10بزرگه5داد

منم خرشدم 5دادم بچه دخترش5دادم بچه پسرش

بگواخه زن توچیکارداری اون به بچه داداشش داده توبه کی میدی؟؟؟؟ 

نبایدمیدادمشون چون ازدستشونم ناراحتشدم

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
والا من هم جوگیرشدم به کسایی که نباید میدادم دادم🤣 خواهرشوهرم به بچه کوچیکم10بزرگه5داد منم خرشدم ...

عیب نداره فدا سرت ،ولی سال دیگه نده 

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728