2733
2734
عنوان

بالاخره نی نیم سقط شد😢😢😢😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1176 بازدید | 107 پست
فدات عزیزم خدا بچتو برات نگه داره، من به مادرم نگفتم مشکل دارم، بعد از سقطمم به شوهرم نگفتم دارم لتر ...

الهی.نگران نباش درست میشه هر چی بی خیال تر باشی زودتر نتیجه میگیری عزیزم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
الهی.نگران نباش درست میشه هر چی بی خیال تر باشی زودتر نتیجه میگیری عزیزم.

صبح تا شب خونه تنهام، هر پنج شش ماه یکبار خانوادمو میبینم، وقتی بچم تو شکمم بود باهاش حرف میزدم یکم آروم میشدم، اما وقتی رفت افسردگی کرفتم از بس گریه کزدم، الان حتی نمیخوام خانوادمو ببینم ، در صورتی که تا قبل بچه اسمشون میومد اشکام میومد

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

صبح تا شب خونه تنهام، هر پنج شش ماه یکبار خانوادمو میبینم، وقتی بچم تو شکمم بود باهاش حرف میزدم یکم ...

الهی عزیزم.درکت میکنم.خیلی زود دوباره نی نی دار میشی گلم اصلا نگران نباش ولی باور کن یه مدت بی خیال بچه بشی زودتر باردار میشی چون استرس خودش باعث میشه نتیجه نگیری.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍