2737
2739
عنوان

چه جوری میشه شپش سر از بین رفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 51812 بازدید | 55 پست

توروخدا یکی بهم بگه چه خاکی به سرم بریزم دارمدق میکنم من از حشره به شدت ترس دارم و امروز متوجه شدم تو سرم شپش هست رفتم حمومو با کلی نرم کن سرمو برس زدن تقریبا یه ساعتی طول کشید بعدش خوب سشوار زدم خارشش قطع شد و چیزی نمی‌بینم هرچی هم به همسرم میگم نگاه کن ببین چیزی باشه برشدار گذرا نگاه می‌کنه میگه هیچی نیست. یعنی الان تو سرم شپش نیست؟ برای اینکه خیالم راحت بشه چیکار کنم؟؟ ملافه و شالامو بندازم تو لباسشویی تمیز میشن؟؟ توروخدا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی هفته باید مداوم وقت بزاری شانه دندان ریز لاش نخ کن شامپو لیندان بخر برو حمـــوم شامپو لیندان بزن بعد شانه رو بکش سرت پر کف شه بعد با اب داغ بگیر رو.موهات ریشه کن میکنه شپش رو بعد از ی هفته دوبار موهاتو با تاید دستی بشور شوره ها و رشکاتم از بین می بره 

2728

سلام من یکی دو هفته پیش متو جه شدم پسرم وخودم شپش گرفتیم وحشتناک سرمون میخارید .خیلی ترسیدم رفتم هم عطاری وهم داروخونه اسپری نایلیتس برا سه تامون دادووش

سپری پاک کننده لباسو.... تا جایی هم که شد لباسامونو جوشونده تا حالا یه سری ار اسپری زدیم خودم بعد سه روز باز زدم.ولی خارشم خوب نشده.چند بارم با شونه داخلش موهامو شونه زدم رشک بالغ میریخت.ولی میترسم دوباره برگرده.از کجا بدونم حتما از بیک رفته .تورو خدا کم‌ک کنید وسواس وعصبی شدم

سلام من یکی دو هفته پیش متو جه شدم پسرم وخودم شپش گرفتیم وحشتناک سرمون میخارید .خیلی ترسیدم رفتم هم ...

گل ختمی رو توی اب داغ دم کن تا لعاب بندازه بعدش سرتو با اون بشو و شونه ریز بکش سرت رو بگیر زی اب و همینطور شونه ریز بکش روغن زیتون هم شب تا صبح تو ماهت بکش بعدش برو هموم زیر اب شونه بکش اینقدر که نه رشک و نه خودشو نبینی ملافه و رو بالشی ها و روسری و توی اب جوش بزار بمونه فرشها و مبل هارو هم جارو برقی بکش انشاءالله سریع خوب میشه نگران نباش

توروخدا یکی بهم بگه چه خاکی به سرم بریزم دارمدق میکنم من از حشره به شدت ترس دارم و امروز متوجه شدم ت ...

هر کی شپش داره با شامپوی خارجی اسمش hoom از داروخانه بگیره و با یکبار زدن دیگه همشون نابود میشن و دیگه نیازی به این همه داستان نیست

2738
سلام تورو خدا یکی کمک کنه من شپش گرفتم ،موهامو هرروز تو حموم با سرکه فقژ اب میکشم و بعدش با سشوآر خ ...

عزیزم متنایی که یه تایپیک دیگه گذاشته بودم دوباره تو این تایپیک گذاشتم ، استفاده کن انشالله نتیجه بگیری🤍

منتظر ..🤍🍃