2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من عكس استارتر نديدم  تا صفحه ٦ هم بيشتر نخوندم  اولا اينكه استارتر زيبايي يه چيز نسبيه ...

خب اگر ناراحت میشن نبایدعکس بدن و نظر کلی را بخوان مثل ما که عکس نمیذاریم دروغ گفتن جایز نیست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2714
خب اگر ناراحت میشن نبایدعکس بدن و نظر کلی را بخوان مثل ما که عکس نمیذاریم دروغ گفتن جایز نیست

خوب عزيزم لازم نيست دروغ بگي ميتونيم وقتي ميدونيم كسي ناراحت ميشه سكوت كنيم ،

خانمها رو دو تا موضوع حساسن يكي چهرشون يكي هم سنشون خودمونم خانميم اينارو ميدونيم 

من بعضي وقتا ميبينم يكي سنشو ميگه ( منظورم تو محيط بيرونه نه اينجا ) خيليا با چنان لحن بدي ميگن اصلا بهت نميخوره خيلي بالاتر ميزني و اصلا به اين فكر نميكنن چه ضربه اي به اون طرف ميزنن  خوب لازم نيست هميشه ادم رك باشه وقتي ميدونه دل طرف ميشكنه 

از اين گذشته نظر هيچكس صحيح نيست در ارتباط با زيبايي،  چون زيبايي كاملا سليقه ايه يكي موي بلوند ميپسنده يكي مشكي يكي چشم ابي دوست داره يكي سبز و... 

اينكه مثلا من نوعي پوست سبزه دوست ندارم دليل نميشه سبزه زشته چون قطعا يكي ديگه عاشق اين رنگه 

پس گلم يكم كم لطفيه دل كسيو بشكنيم اونم فقط بخاطر اينكه با سليقمون جور نيست 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
خوب عزيزم لازم نيست دروغ بگي ميتونيم وقتي ميدونيم كسي ناراحت ميشه سكوت كنيم ، خانمها رو دو تا موضوع ...

بله گلم کاملا درست گفتین 

من که اینجا عکسی ندیدم ....

البته  در مورد سن اینم بگم که  به نظر من هرسال که به سن ادم اضافه میشه درواقع کوله باری از تجربه اًضافه میشه و زن و مرد نداره درواقع اونی که سنش بیشتره همیشه قابل احترامتره یه جور پیش کسوتی تو دنیا محسوب میشه نه تنها نقطه ضعف نیست بلکه بزرگی هست

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

بزار عکستو

دنیاهمه هیـــــــچ وکاردنیا همه هیـــــــچ، ای هیــــچ برای هیـــچ بر هیــــچ مپـــیچ...دانی که پس از مـــــرگ چه ماندباقی؟عشق است ومحبت است وباقی همه هیــــــــــــــچ😚👍