2737
2739
شما لینکو بخونین بعد نظر بدین😊نمیگه چوب داره یا چی...میگه واسه نیتای معمولی خونده بشه بابتش امتحان ...

خداوند انقدر مهربونه و انقدر بزرگه که هر چیزی رو که باتمام وجودت ازش بخوای بهت میده..خودش توی قرآن میگه من وعده امتحان سخت بر کسی ندارم..انشالله که هر کس هر حاجتی داره بگیره...والا بودنش یا معمولی بودنش هم توی دل خودشه..هرکسی حاجتش برای خودش والاس😍

خداوند انقدر مهربونه و انقدر بزرگه که هر چیزی رو که باتمام وجودت ازش بخوای بهت میده..خودش توی قرآن م ...

هرطور مایلین رفتار کنین موفق باشید

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من مدیر گروه نایبان صلواتی زیارت عاشورا هستم... خواهرانی که نایب میخوان و نایب میشن وارد گروه شن.

به گروه نایبان صلواتی زیارت عاشورا آیت الله حق شناس خوش آمدید... 🌹😊

کسانی که نایب میشن یا نایب میخان وارد بشن...

چت ممنوع🚫

ورود آقایان ممنوع🚫

https://t.me/joinchat/DKlkFULZRVP1uyPPR89MsA