2737
2739
عنوان

مادرتون رو در 3 کلمه توصیف کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 25314 بازدید | 1074 پست

مادر من دروغگو (وحشتناک دروغ میگه داستان های عجیب میسازه از خودش بچه بودم حرف هاشو باور میکردم ولی الان جلو چشم خودم زل میزنه درمورد مثلا خود من یه حرف هایی میزنه میمونم چی بگم سر همین دروغ ها به خیلی ها تهمت هم میزنه)

حسود (خیلی به بقیه حسادت داره هر کسی جایی از زندگی ازش موفق تر باشه شادتر باشه ناراحت میشه و آرزوی بدبختی برای همه میکنه)

زبون تند هم داره(با حرف هاش همه رو میرنجونه به همه متلک میندازه مخصوصا عروساش و داماد هاش خیلی به این اخلاقش افتخار میکنه میگه دیدی چه حرف درشتی بارش گردم فلانی رو چزوندم)

جدیدا رفته کربلا دیگه مسلمونی هیچ کسیو قبول ندارن

خودش تا قبل کربلا نه نماز میخوند نه روزه میگرفت تهمت میزنه دروغ میگه بدخواه دیگران هست اما بعد کربلا مثلا کسیو که همیشه نمازش سر وقت بوده روزه هاش هیچ کدوم قضا نشده مودب حرف میزنه یعنی طرف مستقیم جاش بهشته اینطوری بگم با اینکه خودم اصلا مذهبی نیستما مادر من این آدمو قبول نداره همه اش پشت سرش بهش توهین میکنه آرزوی مرگ و بدبختی یارو هم داره

بنظرتون همچین ادمی بهشت زیرپاشه؟من دربرابر آخرین بدرفتاری هیچی نگفتم سکوت کردم فقط الان سه ماهه دیگه بهش زنگ نزدم چون ترسیدم حرفی بزنم حرمت ها بشکنه 

دلم میخواد خودمو یه جایی بزارمو برگردم ببینمدیگه نیستم
مادر من دروغگو (وحشتناک دروغ میگه داستان های عجیب میسازه از خودش بچه بودم حرف هاشو باور میکردم ولی ا ...

عزیزم همه آدمها جدا از نقشی که دارن یک شخصیت هم دارن حالا وقتی این شخصیت با انتظاری که از نقش اون آدم داری همخونی نداشته باشه خیلی زشت میشه مثل مادر شما. 

اینکه میگن بهشت زیر پای مادران هست منظور صفت مادری هست نه مادر بیولوژیک صفت مادری هم مجموعه تمام صفات پسندیده در اوج خودش هست هیچ ربطی نداره که این اصطلاح در مورد هر کسی که تولید مثل میکنه صدق کنه.

من خودم خانمی را می شناختم که هیچوقت بچه دار نشده بود اما برای همه مادری میکرد و وقتی فوت کرد حتی توی اعلامیه ترحیمش هم نوشتن مادری دلسوز و فداکار.

خودتو ناراحت نکن بهترین کار همون سکوتی هست که کردی و سعی کن خودت بهترین صفات مادری را که دوست داشتی مادرت داشته باشه توی خودت پرورش بدی.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

سلام دوستان گلم من پیج عطر و ادکلن و شال جذاب دارم آرایشی های خاص هم دارم . لطفا به اینستاگرام من سر بزنید. قیمت ها عالیه. 

avisa.perfumes    سرچ کنید در اینستاگرام و سر بزنید.  منتظر دیدارتان هستیم.   

مادر من دروغگو (وحشتناک دروغ میگه داستان های عجیب میسازه از خودش بچه بودم حرف هاشو باور میکردم ولی ا ...

انشاالله سرش به سنگ میخوره و پشیمون میشه از کاراش خدا خودش هدایتش کنه

2738

سلام دوستان

من دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی هستم و فرصتی برام باقی نمونده 

باید ۱۰۰ تا زوج که در ۵سال اول ازدواجشون هستند، هم زن و هم شوهر پرسشنامه یک ربع عه‌ای رو جواب بدن

ممنون میشم اگر شرایطش رو دارید این رو برای همسرتون هم بفرستید

https://survey.porsline.ir/s/hDS7eXu#?ref=te

اگرم مایل باشید می تونید ایمیلتون رو بذارید تا نتایج براتون ارسال بشه💕