2410
2553
عنوان

کدام مرکز ناباروری؟ ابن سینا یا رویان یا...؟

| مشاهده متن کامل بحث + 274283 بازدید | 223 پست
فقط دکتر حمید صاحب کشاف (انیستیتیو نازایی نوید )شهرک غرب هم من هم خواهرم اونجا دوا درمان کردیم البت ...

عزیزم چقد هزینت شد منم مشکل شمارو دارم وخیلی نا امید شدم کمکم کنید

سلام دوستان من مرکز ناباروری ابن سینا وقت گرفتم گفتن شناسنامه و کارت ملی خودت و همسرت  واینکه قبل اینکه دکتر بیاد سه روز قبلش باهم رابطه داشته باشید من موند من واسه ۱۷ آذر وقت گرفتم دقیق کی باید ما رابطه داشته باشیم روز سوم اونجا باشیم یا کی بریم؟ مثلا چندم باید رابطه داشته باشم با همسرم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

عزیزم چرا ی بار هم شده کلینیک نیکان رو تجربه نمیکنی؟ زن داداش من بعد از 6 سال این دکتر و اون دکتر رفتن اخرش تو کلینیک نیکان تونست ناباروریش رو درمان کنه و الانم که داریم اماده میشیم برای زایمانش عمه اش قربونش بشه تا اخر این ماه بدنیا میاد 

باید میوم و بر دارم وبعد برم دنبال کارای ای وی اف

سلام ببخشید بعدها اینهمه سال میپرسم میوم شما داخل رحمی بوده 

و اینکه از آی وی اف نتیجه گرفتین

خدای من بارها زمین خوردم و تو هم قدم بودی در هر شرایط، اینبار جای پاهایت در کنارم نیستن ناراحت نشدم چون فهمیدم یک پله بالاتر هستی و دستت را دراز کردی برای بالا بردنم از مشکلات دوستت دارم به زودی مامان میشم😍🙏🙏🙏
2714

تو تهران کلینیک هرا کارشون عالیه من خودم برای تعیین جنسیت رفتم. ولی خواهرشوهرم مشکل داشت و باردار نمیشد و تو این کلینیک درمان شد و الان صاحب ی بچه ی خوشگل شده

کارشون فوق العاده عالی و خوب بود ما که هر جفتمون خیلی راضی بودیم.

http://heraclinic.ir/
۶۶۹۳۳۸۶۹

عزیزم من تو این مراکزی که گفتی نرفتم و اطلاعی ندارم اما کلینیک هرا رفتم و خیلی خوب بود من بهت پیشنهاد میکنم برو کلینیک هرا.

من بعد از4 سال تو این کلینیک خداروشکر تونستم درمان بشم. خیلی دکترای خوب و دستگاه های مجهزی داره از خیلی شهرها میان اونجا من ادرس سایتش رو دارم براتون میذارم خواستید برید سر بزنید

http://heraclinic.ir/
۶۶۹۳۳۸۶۹

به امید خدا بت سلامتی به دنیا بیاد و زیر سایه اتون بزرگ بشه میشه بگی مشکلتون چی بود و چه کارای کردی ...

تنبلی تخمدان داشتم عزیزم سه ماه داروهای طب اسلامی مصرف کردم ماه چهارم رفتم سنو گفت مشکلی نداره و‌ماه بعدشم فهمیدم باردارم سرچ کنید طب اسلامی کانال تلگرامش میاد

من تهران رفتم نوبت دهیش هم‌ اون موقع تلفنی بود یه ساعت خواست باید زنگ میزدیم

آنچه دل خواست نه آن می شودهرچه خدا خواست همان میشود