2726
عنوان

بهترین برنج ایرانی خوش عطر و خوشبو

| مشاهده متن کامل بحث + 9853 بازدید | 57 پست
شما تهرانید  اگه غرب تهرانی من چند ساله از ی آقایی ک اصالتا شماله و انصافا با وجدانه میگیرم&nb ...

حیف نه تهران نیستم عزیز

زاهدان هستم

صلوات بر محمد و آل محمد...اللهم صلی علی محمد و آل محمد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید عکس دیر اومد دفه اول بود تو نی نی سایت عکس میذاشتم طول کشید تا فهمیدم چکار کنم😊

نه ممنون

برنج ایرانی مال ما ایرانی هاست اونوقت باید با قیمت گزاف بگیریم و دلهره نا خالصی ش

میدونی هندی ها اصلا برنج خودشون رو نمی خوردن ابدا

یاسمین مصرف میکنن

2728
عزیزم عنبربوروچطورمیپزین من آبکش که میکنم یکیش میپزه یکیش خام میمونه؟

الهی عزیزم قاطی داره

اون برنج ک میپزه ای ایرانی و اون خام قاطی

سلام شما هنوز برنج مهتاب دشتستان استفاده ميكنيد؟ قيمتش چنده الان؟؟؟

سلام

ببخشید من خیلی دیر آنلاین میشم

نه خیلی وقته نخریدم نمیدونم الان چند تومنه

ولی احتمالا این برنجی که دارم تموم بشه دوباره همونو میخرم.چون هرچی میخرم به پای اون نمیرسه

یعنی کشت اول رو برداشت که کردند کشت دوم رو مرداد ماه میکارن چون به پاییز میخوره بارون زیاد میباره قاعدتا برنج سیراب میشه ،چون برنج از نظر اب کمبود نداشت ،طبیعتا محصول بهتر وبا کیفیت تری رو نسبت به کشت اول میده ،فقط یه بدی داره که چون سم افات بهش میدن میگن اورگانیکش رو گیربیارید بهتره 

]ببخشيد دوبار كشت يعني چي

،+++++++++++++-+-+++++

یعنی کشت اول رو برداشت که کردند کشت دوم رو مرداد ماه میکارن چون به پاییز میخوره بارون زیاد میباره قاعدتا برنج سیراب میشه ،چون برنج از نظر اب کمبود نداشت ،طبیعتا محصول بهتر وبا کیفیت تری رو نسبت به کشت اول میده ،فقط یه بدی داره که چون سم افات بهش میدن میگن اورگانیکش رو گیربیارید بهتره

ببخشيد دوبار كشت يعني چي

یعنی تابستان که برداشت میکنن دوباره میکارن چون پاییز وزمستون باران زیاد میباره کیفیتش چند برابر کشت اول میشه وبهش میگن کشت دوم یا دوبار کشت