2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816698 بازدید | 668950 پست
عزیزم همیشه تو فکرتم فاطمه جان شما سنت پایینه نگران نباش مطمعنم جوری مامان میشی که فکرشم نمیکنی در ک ...

عزیز دلمی 🥹 🌱 🫂 

اره قبلا جلوگیری میکردم ، ولی الان تقریبا یکسالی میشه اق ام طبیعی هم دارم

همیشه جلو معجزه رو میگرفتم🥲

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیز دلمی 🥹 🌱 🫂  اره قبلا جلوگیری میکردم ، ولی الان تقریبا یکسالی میشه اق ام طبیعی هم دارم ...

اقدام 

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
سلام فاطمه خوبی عزیزم؟سلامتی وای چقدر دلم برای اینجا تنگ شده بود عزبزم چیکار کردی از مشهد خبر رسید ...

سلام عزیز دلم😍🥹

نه اون موضوع کنسل شد قشنگم 

حتما صلاح نبوده🙂

2731
سلام فاطمه جان  الحمدالله خوبیم  شما چه خبر ؟

فداتشم مهربونم شکر خدا منم خوبم 

مخصوصا امروز که خبر بارداری عمم  رو شنیدم 🥹😍

بیبی چک زده دو خط افتاده قراره فردا باهم بریم آزمایش بده

عدد ۴۵ اسم عمم رو نوشتم  اولین باره اسمشو می‌نویسم تو چله امروز فهمیدم باردار شده🥹😭 الهی ه ...

قربون دل مهربونت

میدونم که این روزهای قشنگ برای تو هم نزدیکه 🤩

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست
2738
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

ای جانم فاطمه خانم دختر ناز ممنونم عزیز دلم 

انشالله که به زودی مثل عمه عزیزیت خدا دلتو شاد کنه و مادر بشی. انشالله حاجت روا بشی گلم 

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤
˼ بِسۡـم‌ِرَب‌ِالْحُ‌ـسِی‍ـنۡ...˹♥️ چله_زیارت_عاشورا#   برای حاجتروایی دوستان لطفاً طلاوت ک ...

@مهتاب۴۴۴    

عزیزم ممنونم از لطفی که همیشه بهم داشتی انشالله صدبرابرش به خودتو خانوادت برگرده❤❤❤

🖤واسه شادی روح داداش نازم صلوات بفرستید🖤