2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6816995 بازدید | 668982 پست
وای عزیزم راست میگی ،من فردا روز اول پریودمه ولی چندتا دندون درست کردم  ممنون از پاسخگویی تون

بازم از دکتر زنان بپرس تا مطمئن بشی 

خواهش میکنم ❤️

خداوندا تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری، شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام لطفا اگر جایی را سراغ دارین استرادیول خارجی داره معرفی کنید هر جایی بگین زنگ زدم نیست آنلاین شا ...

سلام عزیزم به این شماره زنگ بزن من ازاین شماره تهیه کردم یکی معرفی کردبهم 600دادولی یه داروخونه زنگ زدم بالابودقیمتاش09121626396تهران هستن شماکجایین عزیزم 

سلام لطفا اگر جایی را سراغ دارین استرادیول خارجی داره معرفی کنید هر جایی بگین زنگ زدم نیست آنلاین شا ...

منم ازنی نی سایت پیداکردم خانومه شیرازی بودگفتم پستش سخت میشه تاتهران. گفتن تهران یکیومیشناسم ک این شماره رو دادخداخیرش بده. ببین بگویکی ازدوستام تازه ازشما خریدن ب منم همین قیمت بدین. ان‌شاءالله جواب میگیرین

2731
سلام عزیزم به این شماره زنگ بزن من ازاین شماره تهیه کردم یکی معرفی کردبهم 600دادولی یه داروخونه زنگ ...

ایشون شیاف پروژسترون هم داره ‌؟

دکترم میگه اگر خارجی پیداکنی نیاز به آمپول نداری

دیگه توان تحمل آمپول ندارم

2738
ایشون شیاف پروژسترون هم داره ‌؟ دکترم میگه اگر خارجی پیداکنی نیاز به آمپول نداری دیگه توان تح ...

عزیزم نمیدونم والا واسه من قسمت نشدتا این مرحله پیش برم ک بپرسم ازشون زنگ بزن بپرس آقاجواب میده همسرم آدرس گرف رف ازشون گرف گفتن همسرشون زیادخریده بودن اینااضافیه حالابپرس انشاءالله داشته باشه من لتروزل هم میخواستم ک این نداشت‌. انشاءالله کارت راه بیفته

دخترا من دستگاه قند خون وفشار میخوام 

لطفاً هرکه داره یا اطلاعی داره کدوم مارک خوبه بهم بگه 

الان یکساله میخوام بگیرم داشته باشم انشاالله برای بارداری 

دستگاه فشاری که دقیق نشون بده مهم نیست عقربه ی یا دیجیتال چون با هردو بلدم کار کنم 

فدای همگیتون 

راستش چند روزه دهنم بزاق شیربن ترشح میکنه گوگل زده علایم قند 😭