عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6813315 بازدید | 668781 پست
سلام عزیزم سردرگمم و معلق بین زمین و اسمون .تموم خستگی های اون رفت و اند ها تو تنم هست و عذاب وجدان ...

سلام عزیزم

یادم نیست این پیامتون رو جواب دادم یا نه

چون سایت قطع شده بود

ان شا الله خدا برات خیر بخواد و به خواسته دلت برسی❤️

و هرکس بر‌خدا توکل کند خدا برای او کافیست

کاش میفهمیدم کجای کارم اشتباس🥺💔 

منی ک با تمام بی ایمانیم فقط به خودش ایمان دارم خودشو قبول دارم...

خدایا ببخش منو که انقد ناشکرم❤️‍🩹

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مررسییی استاد      خداروشکر عزیزم که کیفیتشون خوب شده، فقط میلاد کیفیت رو اعلام میک ...

بله عزیزم اعلام می کنن و رو کارت فریز می نویسن هر کدوم رو.نگران نباش هر بیمارستانی روش خودشو داره.

جنینی که خوب نباشه اصلا فریز نمی کنن . توی بهشتی لحظه انتقال می گفتن چندتا و با چه کیفیتی گذاشتیم روی برگه ترخیصت هم می نویسن که مثلا تعدادیک جنین ۷b و يا مثلا کامپکت یا بلاست و.. انتقال داده شد و بیمار با حال عمومی  خوب مرخص است.

2731
سلام عزیزم یادم نیست این پیامتون رو جواب دادم یا نه چون سایت قطع شده بود ان شا الله خدا برات خیر ...

عزیزم شما گفتی طول سرویکس تون کم بود چه داروهای مصرف میکردین طول بارداری آمپول پرولوتن هم زدین؟

کسی مخالف حرفام هست ریپ نکنه   سایت پرشده از بچه‌های کم سن و سال حوصله حرف زدن با شماها رو هم ندارم ریپ کنین گزارش میخورین