2737
2734
عنوان

بارداری با میکرواینجکشن (icsi) سال 94

| مشاهده متن کامل بحث + 6817555 بازدید | 669011 پست
ای جااان. شکر خدا ان شااالله خیلی زود روزی خودت و خودمون❤️🥰

الهی امین😍🫂🧿

خاله جون خودت خوبی چخبرا نفسم

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨
مرسی عزیزدلم انشاالله برسه روزی که برا سلامتی تو دلیت بخونم

🥹🫂😍

حس میکنم اون روز نزدیکه...

امروز که داشتم با سعید تلفنی صحبت میکردم .. گفت یهو دلم شکست زدم زیر گریه با خدا درد دل کردم دلم روشنه به زودی مادر میشی

بنظر خودمم امسال دیگه نوبت منه😍

فعلا حس خوبی دارم تا وقتی پریود بشم🤣🤦🏻‍♀️

هیچ چیز نشدنی نیست🦋‌ الان سختمونه ولی میرسیم به جایی که حقمونه! ایـن راهـی ک دارم مـیرم تهش قشـنگه.. '!️ - از دل تاریکےام ماه خواهد تابید!🤍'خدایا من از تو یک پایان خوش میخوام، توبساز توبسازی قشنگتره...💙✨

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ایشالا بزودی زود نتیجه بگیری

قربونت برم عزیزکم 🩵 

خدا پسری رو برات حفظ کنه انشالله موفقیت هاشو جشن بگیری براش😍

جودی جونم بچه داری چطوره؟! 

من همش احساس میکنم برای این مسئولیت سنگین زیادی بچم احساس میکنم نتونم از عهدش بر بیام وقتی به عمق ماجرا فکر میکنم ترس برم میداره

ولی عشق مادر شدن جلوشو میگیره ..

اما از طرفی ۳.۴ روزه پسر داییم خونمونه ۳ سالشه درسته سختی های نوزاد رو نداره ولی به خوبی دارم از عهده ی این کار بر میام😍 راضی ام از خودم☺️😂 فقط بعضی وقتا عصبی میشم هی نفس عمیق میکشم😁🤦🏻‍♀️

2731

جواب آزمایش عمم ۵ هزارو ۶۷۰ بود😍😭

تا جوابو گفت پرسنل آزمایشگاه تو چشام اشک حلقه زد

الهی روزی هر کسی که میخواد مادر بشه😍🤍

برای خودم نیست ولی خیلی حس نابیه😍😍

بچه ها طبیعی بوده یعنی ای وی اف نبوده ممکنه دوقلو باشه؟!

اخرین بار ۱ فروردین پریود شده

جواب آزمایش عمم ۵ هزارو ۶۷۰ بود😍😭 تا جوابو گفت پرسنل آزمایشگاه تو چشام اشک حلقه زد الهی روزی هر ...

وای عزیزم ماشالا عالیه عالی خداروهزاربارشکر چ خبر خوبی دادی حالوروحیه آدم خوب میشه انشاءالله روزی توعزیزم ب زودی زود وهمه دوستان عزیزدرسراسرجهان

سلام مرسی عزیزم من استان چهار محال بختیاری هستم شهرکردم 

عزیزم خانوم شیرازی اسمش مهربانوهست من اول ب ایشون پیام دادم الان شمارشوگذاشته ببین می‌فرسته برات یاب اون شماره ای ک دادم ازتهران اگ نفرستاد همسرم خونه اون اقارومیشناسه برام خرید همسموبفرستم بره دارد روبگیره برات پست کنه خودم باعذاب پیداکردم درکت میکنم. ی داروخونه هم هست ببینم میتونم شمارشوپیداکنم اونم داشت680بود اون احتمالامیفرستن

2738
ممنون عزیزم همیشه به یادتم عزیزم و قابل باشم دعات میکنم اگر یادت باشه من تعیین جنسیت بودم و دوتاذجن ...

عزیزم ه بسیار مبارکتون باشه انشالله بارداری و زایمان راحت داشته باشید و ممنونم که اومدید اینجا خبر بارداریتو گفتید و امیدی شديد برای تمام دوستان اینجا که جنیناشون کیفیت پایینی دارن ،، چند تا سوال دارم شما موقع انتقال جنینتونو تعیین کردید یا قبلش تمومشون تعیین کردید و این جنینتونو دوباره فریز کردید ؟ منم جنین گرید سی دارم میخوام بدونم یعنی یه بار فریز بشه و دوباره فریز کنن امکانش هست ؟؟ و اینکه میشه بگیر کدوم مرکز انجام دادید ؟ و هزینه تعیین جنسیت چقدر براتون تمام شد ؟؟ ممنون میشم جواب بدید تو تاپیک ها زیاد کسایی که تعیین جنسیت کرده باشن نیستن 

راستی چه مکمل هایی استفاده کرده بودید و از چه مدت قبل انتقال استفاده میکردید؟؟